Operasyonsuz Vajina Daraltma Nebatsal Çözüm
Genel Sağlık

Operasyonsuz Vajina Daraltma Nebatsal Çözüm

Operasyonsuz vajina daraltma için natürel ve nebatsal usuller.. Bektaşi üzümü, nane yaprağı gibi natürel yollarla vajina daraltmak mümkün..Vajina daraltmak için natürel yollar arasında egzersizler ve bazı nebatlar bulunmaktadır. Sahip olunan dar ve sıkı bir vajina yaşanan cinselliğin eşler için daha zevkli ve tatmin edici olmasını sağlamaktadır. Genel olarak doğumlardan sonra vajinalarda alana gelen genişlemeler için çözüm arayan bayanların rakamı oldukça fazladır.

Vajina Daraltma Nebatsal Usulleri

Dar ve sıkı bir vajinaya sahip olmak için konutlarda uygulanabilecek Vajina daraltan nebatsal çözümler şunlardır;

Nane Yaprağı: Bir kap içersinde su ile kaynatılacak olan anne yapraklarını soğuttuktan sonra leğen içerisine dökmek gerekir. Naneli su üzerinde 15 dakika beklemek vajinada daralma olmasını sağlayacak nebatsal çözüm olacaktır. Güvercin Ağacı Nebatı: Vajina adalelerini sıkıştırıcı tesiri olan otlardan birisi olan güvercin ağacı nebatını öğüterek haftada bir defa vajina bölgesine uygulamak tesirli olmaktadır. Bektaşi Üzümü: Bektaşiüzümü solüsyon haline getirilerek uygulanmaktadır. Bektaşi üzümünü solüsyon yapmak için; Suya koyarak kaynatılan üzüm bir şişe içerisinde muhafaza edilebilir. Her gün duş yapmadan evvel vajina bölgesine uygulanan Bektaşi üzümü solüsyonu sayesinde vajinanın duyarlılığı çoğalarak elastikiyetini kazanacaktır.

Vajina Daraltma Natürel Usulleri

Vajina duvarları zaman içerisinde estetikliğini kaybederek genişler. Vajina elastikliğinin kaybolmasına neden olan gidişatlar;

Stresli geçen yoğun bir yaşam yaşanması Sıhhatsiz beslenme ve sigara kullanımı gibi etmenler, Yaşın ilerlemesi ve yapılan doğumlar vajina elastikliğini bozan gidişatlar arasında bulunur.

Natürel yolla vajina daraltmak için önerilen kegel egzersizleri sayesinde vajina adaleleri kuvvetlenmektedir. Genç yaşta ve henüz doğum yapmayan bayanların da uygulaması gereken natürel bir usul olan kegel egzersizleri ileride ihtiyarlayacak olan vajina problemleri için tedbir alınmasını sağlayacaktır. Kegel egzersizleri idrarı durdurmak için yapılan vajina adalelerini açıp kapatma hareketleridir. Bu uygulamaya aralıklı olarak devam eden bayanlar vajina daraltma problemlerini operasyonsuz olarak natürel yollarla sağlamış olacaklardır.

Vajina Daraltıcı Natürel Yollar Tıklayın !

Operasyonsuz vajinal gençleştirme usulleri Tıklayın !

Bektaşi Üzümü İle Vajina Daraltma Usulleri Tıklayın !

Konutta Natürel Usullerle Vajina Beyazlatma Tıklayın !

Vajinanın Genişlemesi İçin Ne Yapmalı? Tıklayın !

Etiketler

operasyonsuz vajina daraltma Estetik vajina vajina bakımı Vajina Daraltma vajina sıkılaştırma