Yanılgısız Bacaklara Sahip Olmanın Yolları
Grip - Soğuk Algınlığı

Yanılgısız Bacaklara Sahip Olmanın Yolları

Rahatça uygulayabileceğiniz 5 teklifle yanılgısız bacaklara sahip olabilirsiniz.
Özellikle yazın yanılgısız bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. Bu sandığınız kadar erişilmesi güç bir hayal değil… İşte muhteşem bacaklara sahip olmak için kolayca yapabileceğiniz 5 teklif..
Peeling Epilasyonda evvel bir beden lifiyle bacaklarınıza peeling yapmak ölü hücreleri pakler. Böylece epilasyondan sonra bacaklarınız hem pürüzsüz hem de göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşur.

Epilasyon Bacaklara ağda yapmak, tıraş etmek gibi çoktan modası geçmiş usulleri bir kenara vazgeçin. Epilasyon bacaklarınızın daha uzun zaman pürüzsüz kalmasını sağlamakla kalmıyor, onların sıhhatine de dikkat topluyor.
Bronzlaştırma Bacaklarınızı daha çekici hale getirmek için bronzlaştırıcı pigmentlere sahip bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz.
Masaj Bacaklarınızı ıslatıcı ya da rastgele bir kremi sürerken, ayak bileklerinizden yukarıya doğru daireler çizerek masaj yapın. Bu kolay harekât bacaklarınızdaki kan akışını süratlendirecektir.
Dans Salsa gibi hareketli dansların dersini almaya başlayın. Müziğin ritmine kaptırırken yorucu bir egzersizi de galibiyetle yapmış olacaksınız. Birkaç ay sonra bacaklarınızdaki tüm aşırılıklar kaybolacak..