Muhteşem Görünümlü Dekolte İçin Egzersiz Hareketleri
Grip - Soğuk Algınlığı

Muhteşem Görünümlü Dekolte İçin Egzersiz Hareketleri

Müthiş görünen bir dekolte bölgesine sahip olmak için yapmanız gereken yalnızca üç kolay egzersiz…
Top egzersizi: Dik bir biçimde sandalyeye oturun ve minik bir topu ellerinizin arasına alın. Elleriniz göğüs hizasında olacak biçimde dirseklerinizi hafifçe kırabilirsiniz pozisyon alın. Şimdi topu sıkıca bastırın. Topu bastırma sırasında kollarınızı öne doğru gergin bir biçimde uzatın ve birkaç saniye öylece kalın. Sonra kollarınızı özgür vazgeçin. Aynı hareketi 30 defa yineleyin.

Uçuş egzersizi: Karnınızın üzerine yatın, bacaklarınızı iyice gerin. Kollarınızı iki yana iyice açın ve karın adalelerini olası olduğunca gerin. Daha sonra göğüs ve kollarınızı yerden kaldırmayı deneyin. Kısa bir zaman aynı pozisyonda bekleyin ve yine yere yatın. Aynı hareketi 10 defa yineleyin.
Yükselme egzersizi: Ayak bileklerinizin altına yerden hafifçe yükselmelerini sağlayan bir yastık koyun. Bedeninizin üst kısmını ellerinizin de takviyesiyle ayaklarınızla aynı hizaya gelecek biçimde yerden kaldırın. Usulca daha önceki pozisyonunuza dönün. Aynı hareketi 20 defa yineleyin.
Kaynak : Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Yafta Egzersiz egzersiz hareketleri dekolte sırt dekoltesi göğüs dekoltesi üç egzersiz hareketi ile müthiş bir göğüs dekoltesi göğüs egzersizleri