Kısa Sürede Güzel Görünmenin Püf Noktaları
Grip - Soğuk Algınlığı

Kısa Sürede Güzel Görünmenin Püf Noktaları

Şayet sabah çalan saati dinlemediyseniz veya uzun bir iş gününün ardından özel bir buluşmanız varsa, size öneri edeceğimiz hoşluk ipuçları yaşamınızı kurtarabilir. Unutmayın; birkaç minik küçük değişle hoş bir görünüme kavuşmak olası! Perinin bir anda perinin büyülü değneyi üzerinize değecek ve kendinizi kül kedisi olmaktan kurtulacaksınız. Kendiniz dahi inanamayacak, aynaya tekerrür bakacak ve ben neymişim diyeceksiniz.
İpeksi saçlar hayal değil
Saçlarınız lekeli ve güç mü bağlanıyor? O zaman size teklifimiz onları suyla geriye doğru atmadan evvel bir ölçü el kremiyle düzleştirmeniz. Perçemlerinizi bigudiye sarıp 5 dakika bekleyin. Saçlarınızın yine ipeksi bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz.
Makyajınızı yenilerken
Makyajınızın ayrıldığını ve cildinizin parladığını düşünüyorsanız, bir pamuğa bir ölçü surat toniği dökün ve suratınıza sürün. Ardından cildinizi şeffaf bir pudrayla pürüzsüzleştirin. Cildinizin ne kadar süratli bir biçimde yenilendiğine inanamayacaksınız.
Sivilcelerden nasıl kurtulmalı?
Şayet sivilceli ya da siyah noktalı bir ciltten muzdaripseniz, sıcak pembe tonlarında dudak boyası kullanmanızı öneriyoruz. Bu renk tüm bakışları tek bir noktaya toplayacağından, suratınızdaki sivilcelerin tesiri eksilecektir.

Tırnak bakımı
60 saniye içinde harikulade tırnaklar… Tırnaklarınıza dipten uca doğru limon suyu sürün. Ardından ellerinize ve tırnaklarınıza zengin içerikli bir beden losyonuyla masaj yapın. Artık elleriniz ve tırnaklarınız harikulade bir bakıma kavuşmuş vaziyette.
Hafiflemiş surat hatları
Surat adalelerinizin gerginliğini davacıysanız, onları hafiflettiğinizde ne kadar taze ve genç göründüğünüze inanamayacaksınız. Bunun için kulak memesinin hemen altındaki çene kemiği noktasına dairesel hareketlerle masaj yapın. Netice muhteşem olacaktır.
Işıldayan gözler
Gözleriniz bitkin ve kanlanmış mı? İki yemek kaşığını sıcak suyun altına tutun ve daha sonra gözlerinizin üzerine koyun. Yavaş yavaş soğuyan metalin aynı zamanda hafifletici tesiriyle gözlerinizdeki bitkinliği aldığını göreceksiniz.
Kaynak: Kelebek – Nilüfer Pazvantoğlu

Yafta hoş görünüm kısa vakitte nasıl hoş görünebilirim? yumuşak saçlar için ne yapabilirim? makyaj parçaladığında ne yapabilirim? sivilcelerden kurtulma bitkin gözler için yapılması gerekenler