Genel Sağlık

Yandan ince örgülü saç modeli

Yandan örgü kadınlara yeni bir stil katıyor. Şöhretlilerin nasıl farklı bir görüntüye büründüklerini gelin kendi gözlerinizle görün.

.jpg

Punk bir görüntü mü istiyorsunuz? Saçlarınızı Rihanna gibi traş etmenize gerek yok. Kimi bayanların saç tarzlarından daha evvelden müracaat etmiş olabiliceği bir moda başıyor.

Saçları yana atmak daha seksi demiştik. Şimdi de kafanızın yan tarafına yaptıracağınız yandan örgü ile çağdaş, şık ve seçenek bir stile sahip olabilirsiniz. Bakalım şanlılar bu modayı nasıl kullanıyor!

44914.jpg

Zuhair Murad moda defilesinde, Kristen Stewart’ın saçının yan kısmına yaptırdığı afrika örgüsüyle saf hoşluğunu gözler önüne seriyor. Punk rüzgârlarıyla şık gözükmeyi çok iyi becermiş.

42164.jpg

Carmen Electra azıcık fazla kaçırdığı saç örgüsü ile sanki Sean Paul’e benzemiş. Yandan örgü modelleriyle uzun saçlarınızı apayrı gösterebilirsiniz.

42166.jpg

Cara Deelevingne muhteşem punk ve şık kombini ile herkesi büyülüyor.
Buğulu göz makyajı, küpesi ve saç örgüsüyle hatasız gözüküyor. Natürel bu harikuladeliğinde saçlarının hisseyi de büyük.

42167.jpg

Jennifer Aniston’ın saç örgüsü, saçının değişik tarafıyla çok fazla örtüşmüyor fakat yeniden de hoş oyuncu dikkatleri üstüne sürüklemeyi başarıyor.

42171.jpg

Saç örgüsünde gerçekten hiçbir yanılgı bulamıyoruz. Sevmediğimiz tek nokta boynuna doğru inen fare kuyruğu.

42174.jpg