Genel Sağlık

2013 yaz gelinlik modelleri

Uzun, kısa, dantelli, straplez ya da balık etek gelinlik modelleri. Sizce 2013 yazının 8 trendinde hangi modeller var?

.jpg

Ön eteği hafif kısa veya mini boyda olup arkaya doğru kuyruklu gelinlikler bu yazın trendlerinden. Her kadının değişik hayal ettiği gelinlikler daha değişik.

Daha çok uzun bacaklarına güvenip kunduralarını göstermek isteyenler için ideal ve çağdaş bir model.

39831.jpg

Danteller gelinliklerin bırakılmaz aksesuarı gibi. Kimi kadın tüm gellinliğini dantelden ister kimiyse kol ve omuz ayrıntılarını dantelle kaplamak.

Özellikle 2013 prenses gelinlik modellerine egemen. Unutmayın, zarafetin bir öteki sembolü de dantel.

39845.jpg

Tek omuz gelinlik modelleri senelerdir bırakılmayan bir trend. Gelinliğinde omuz ayrıntısını seçim eden kadınlar tülle, işle veya gelinliğin kumaşıyla yeniden zarif bir tel omuz modeli giyebilir.

39850.jpg

Son senelerin trendi peplum gelinlik modellerini de etkilemiş gidişatta. Genellikle basenleri geniş olan ve balık kıyafet modellerinde kullanan bir trend peplumlar.

Bedeninizde sevmediğiniz hatlarınız kamufle edebileceğiniz bu ayrıntının sizi daha rahat sezdireceğine eminiz.

39834.jpg

Balo ve otel tipi düğünler için ideal gelinlikler taşlı ve işlemeli modeller.

Günlük elbiselere dahi değişik bir hava katan parıltılı pul işlemeleri o sihirli gecede sizi en hoş halinizle yansıtacak.

39846.jpg

2013 yazının prensesi siz olabilirsiniz! Şişkin gelinlik seçim etmeyen kadınlar, değişik ayrıntılar kullanarak o havalı havayı yakalayabilir.Bunun içinse çiçek motiflerini gelinliğin etek bölgesinde, straplez üstlerde veya yalnızca gelinliğin bir tarafına iliştirmek dahi yeterli.

39836.jpg

Yeni sezonun taptaze trendi: Kısa gelinlik modelleri. Dünyaca ünlü markaların azıcık spor ve çağdaş bir hava vererek kısalttığı gelinlik modelleri bizce de çok hoş.

Çok seçim edilmeyen bu modelleri bakalım bu yaz hangi ünlü gelin giyecek!

39837.jpg

Kır düğünlerinde seçim edilen bu model sırt hizasında bir pencere açılarak yapılıyor.

Gelinlikte dekolte dendiğinde ilk akla gelen dekolte sırt dekoltesi. Sırt dekolteyi şerit ayrıntılarıyla veya tül ve taşlarla süslenebilir.

39838.jpg