Genel Sağlık

Uzun etek nasıl giyilir?

Uzun etek nasıl giyilir? Uzun eteklerinizi nelerle kombinlemeli? Uzun etek kombinlerini sizler için inceledik!

.jpg

Geçtiğimiz bir kaç sezondur trend olan uzun etekler oldukça şık, rahat ve çağdaş. Kumaşın cinsine, modeline göre istediğiniz mevsimde ve yerde giyebilirsiniz.

Genelde baharda ve yazın seçim edilse de sonbahar ve kış mevsimlerinde de giyilebilecek bir model. Bu eteklerin her mevsime yakıştığını kimse inkar edemez. Peki uzun etek modelleri nasıl kombinlenmeli? Günlük stillerde atletlerle giyilen bu parçalar başka nasıl giyilebilir? Sizin için 4 değişik kombin seçtik!

42183.jpg

Uzun etekler stil sahibi iş bayanları için büyük bir ehemmiyet taşıyor. Kahverengi tonlarını seven bayanlar ofise Şifon uzun etekler, çağdaş bir bluzla kombinleyebilirsiniz.

Kahve tonlarını turuncu gibi canlı renklerle kombinlemek sizi daha zinde gösterir.

42184.jpg

Mint yeşilin popülerliği hala sürüyor. Pileli uzun etek modelleriyse pastel tonlarda daha zarif bir stil sergiliyor. Denim yeleklerin üstünlüğü de bez kunduralar ve askılı badilerle kombinleniyor.

42185.jpg

Sneakerlar, baskılı t-shirtler ve hasır şapkalar. Bu trendleri yaz aylarında bir arada yakalamak oldukça basit. Şortlardan ve bermudalardan sıkıldıysanız uzun eteklerle bu parçaları kombinleyebilirsiniz.

Şifon eteğin şıklığı, baskılı t-shirtün sportifliğiyle birleşiyor ve ortaya hem rahat hem şık bir kombin ortaya çıkıyor.

42186.jpg

Desen modasına ayak yalana ne dersiniz? Hanımefendi bir stil tutmak desenli uzun eteklerle de muhtemel. Püskül ayrıntıları ve desenler bir kombinde buluşuyor.

Siz de parlak ve desenli kumaşları sevenlerdenseniz evaze inen desenli uzun etekleri platform topuklarla kombinleyin.

42187.jpg

Kavmi desenler ve kısa badiler 2013 yazının gözdesi. Victoria’s Secret meleği Alessandra Amrosio’nun yüksek belirli yırtmaç ayrıntılı uzun eteği ve siyah 2/4 kol kısa badisi onu her zamankinden daha cool gösteriyor.

Yüksek bel seçimleri ve cropp bluzları sınamakta fayda var!

42199.jpg