Genel Sağlık

Modada son durak: Kaz ayağı

.jpg

1960 ’lı senelerin modası, o zamanın pöti karesi şimdinin kaz ayağı bu sezon da çok seçim edilecek.

Hemen her mağazanın sergeninde siyah ve beyazın mucizevi geçimi zarif bir parçada toplanıyor. Etek, ceket, çanta, kundura, palto olarak satışa sunulan parçalar hem nostalji yaşatıyor hem de zarif bir görünüm sağlıyor.

34212.jpg

Havuç pantolonlar, botlar, çizmeler hatta tırnaklarda dahi görmek muhtemel bu motifi. Kırmızı, siyah ve beyazla oldukça şık kombinler oluşturabileceğiniz kaz ayağı, burada tek parça olarak karşımıza çıkıyor. Yeniden kaz ayağı deseninden yeşil tonlarında bir fularla kombinlenmiş kaban, oldukça güzel bir kombin olmuş.

34215.jpg

Daha Öncekinden olağan kumaşlarda, kalem eteklerde, uzun giysilerde şık bir tarz sunan kaz ayakları, şimdi ise değişik dokularla işlenerek çoraplarımızı, şapkalarımızı, şemsiyelerimizi hareketlendiriyor.

34223.jpg

Kaz ayağı desenli bir çanta kullanımı düz renklerdeki elbiseleri renklendirmek için yerinde bir seçim olacaktır.

34231.jpg

Her zaman olduğu gibi dozu yakalatmak burada da ehemmiyetli!

Retro şık bir tarz için, kaz ayaklı karakteristik değişler barındıran kıyafetleri de bu kış seçim edebilirsiniz. Sezonun sansasyonel renklerinden olan mavi portföy bir çanta ile şıklığı sağlamak her zaman muhtemel.

34230.jpg

Kaz ayağını alışılagelmiş çizgisinin dışında sarı, yeşil, mavi gibi renklerle işlenmiş modellerde de göreceksiniz. Seçenek renkler sayesinde elbiselerinize zinde bir hava katabileceksiniz.

34244.jpg

Her giydiğiyle vaka yaratan Lady Gaga, baştan alt kaz ayağını kullandığı görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine sürüklemeyi yeniden başardı.

Gözlükleri de dahil olmak üzere kaz ayağı desenini kullanan Gaga fazla karışık görüntüsüyle, bu zarif deseni rüküş hale getirmiş.

34233.jpg

Kaz ayağı kışın boynunuzdan da noksan olmayacak!

34247.jpg

Dümdüz giyindiğiniz bir günde dahi, bir kol saati ile ne kadar spor ve şık olabileceğinizi gösterebilirsiniz.

34248.jpg