Genel Sağlık

Ünlü bayanların parti tarzları

.jpg

Bayanların takip etmeye doyamadığı ünlülerin kırmızı halılara özel kombinlerini tahlil müddeti şimdi. Moda her zaman son çıkan parçaları takip etmekle tutulmuyor. Ehemmiyetli olan beden tipinize uygun doğru parçaları geçimli değişik parçalarla kombinlemek. 2013 gecelerinin göz akdikeni aksesuarlarını takan, cezp edici elbiselerini giyen bayanlara özenenler bu habere dikkat!

37105.jpg

Sade bir kıyafeti dahi parlatan çantalar bunlar. Bayanların gecelerde gözdesi olan bu cüzdan çantalar kutu ve özel formlarda kullanılıyor.

Sienna Miller’ın nötr kıyafetini kırmızı dudak formundaki el çantası hareketlendiriyor. Üstelik bu çantalarla ileti vermek de olası. Siz de istekli kırmızıyla buluşan bir yıldız clutch’a ne dersiniz?

37106.jpg

Kadifeler sezondaki her parçanın üzerinde bir yerde.

Elbisesinin tonlarındaki bu ceket rengi ve dokusuyla onu ışıldatıyor. Kadife ceketlerinizi geceye uyarlamayı hiç düşündünüz mü?

37107.jpg

Bustiyer modasına ayak uyduran bayanlar için şık bir kombin var sırada. Lauren Conrad her zaman doğru giyinmeyi bilen bir tarz ikonu.

Dantel bir büstiyeri yüksek bel siyah bir etekle kombinleyerek hem tek parça görünümü yaratmış hem de büstiyerin dikkat çekici bir parça olarak görünmesini önlemiş. Konuttaki parçaları birleştirmek iyi fikir olabilir.

37108.jpg

Katie Holmes zarif bir parça var kombininde. Şişkin görüntüyü beğenenler bu kombine bayılacak. Böyle giyinmek için ünlü olmak gerekmiyor efendim. Bu eteklerle dans pistinin göz müşterisi siz olacaksınız. Bir deneyin deriz.

37109.jpg

Erkek kesim tuxedo ekipler siyah ve beyazın bütünlüğüyle ciddiyet kazanıyor demeliyiz.

Beğeniyorsanız, sınamaktan korkmayın.

37110.jpg

Diane Kruger, kısa kesim kazakların modasına uymuş dahi. Bu spor ve trend parçayı bir değişik çekici parça olan tenlerle bitirmiş. Yüksek belirli parçaların üzerine kısa kesim üstleri giymeyi seçim etkeniz önerimiz.

37111.jpg

Zooey Deschanel’in stiline hayranız. Fakat bu kere bizi azıcık donakalttı. Neden mi? Diz hizası payetli kıyafeti onun pek stili olmasa da çok yakışmış. Yeniden kendine özgün değişler katmayı önemsememe etmeyen Deschanel kırmızı ten bir kemer kullanarak payetlere olan alakayı azıcık olsun dağıtmış.

37112.jpg

Ashley Madekwe brokar peplum bir üst ve jeanle nasıl şık olur kanıtlıyor.

Bu ayrıntıyla ilgilenen trend bayanların dikkat etmesi gerek!

37113.jpg
.