En acaip seks kazaları nelerdir? Acil hekimlerinden itiraflar...
Sağlık Yazıları

En acaip seks kazaları nelerdir? Acil hekimlerinden itiraflar…

Acilde çalışan hekimlerin çok acayip hayatları olduğunu öğreniyor muydunuz? Her gün birbirinden değişik hadiseler ile karşı karşıya kalıyorlar. Bazı hadiseler çok üzücü kimileri çok korkutucu olabiliyor. Şimdi size hiç öğrenmediğiniz bir şey söyleyeceğiz; acil hekimlerinin karşılaştığı seks kazaları! Bir anda oluşan seks kazaları için acile koşan bir çok insan var, işte acil hekimleri ve hemşirelerinin verdiği o acayip bilgiler…

Baharatlı gıdalardan kaynaklı genital uzuv yanması

Bir gece partnerinin yediği acı sostan vajinası yanan bir bayanı rehabilitasyon ettik! Partneri acı sos yedikten kısa müddet sonra kendisine oral seks yapmaya başlamış ve genital bölgesinde orta derece yanıklar oluşmuştu.

Makata sokulmuş enteresan objeler

Genel cerrahide çalışırken pek çok insanın rektumunda eşsiz objelerle karşılaştım. Buna tıp dilinde rektum yabancı cisimleri de diyoruz. ’ diyor New York ’tan bir plastik cerrah. Bir olayda hastanın rektumundan yumuşak pembe bir top çıkarmıştık. Daha acayip bir hadisedeyse tuhaf biçimli bir patates.

Vajinada bulunan patlayan şekerler

Vajinasında vahim bir rahatsız olduğunu söyleyen bir bayanı hemen rehabilitasyona aldık. Çok sıkışmış, hemen tuvalete gitmesi gerekiyormuş gibi bir o yana bir bu yana kıvranıyordu. Birkaç test yaptıktan sonra donup kaldık, zati ondan sonra hasta ve eşi ne olduğunu açıkladı. Bebekleri doğduktan sonra uzun zamandır ilk kere yalnız bir gece geçirirken ufak bir kutlama yapmak istemişler. Kutlamanın bir parçası mı öğrenmiyoruz ama yedikleri patlayan şekerlerden sonra eşi, bayana oral seks yapmaya başlamış. Natürel şekerler patlayarak kadının vajinasında vahim bir yanma hissi oluşturmuş. Hekimlere de bölgeyi arınmak düşmüş.

Kırık penisler

Kırık penisiyle fobiden ne yapacağını öğrenmez halde bir çöpçü geldi acil servise. Onunla tanıştığımda karısıyla acil odasında bekliyordu ve penisini elektrik direğine çarptığını söyledi. Ama natürel ki bu, adamın karısının yanında söylediği bir palavraydı. Penisi kırabilecek muhakkak birkaç gidişat var ve bu onlardan biri olamaz. Adamın eşinden odayı kısa bir müddetliğine boşaltmasını rica ettik. Natürel o da hakikati itiraf etti. Otel odasında bir hayat bayanıyla cinsel ilişki yaşarken kırmış penisini! Karısı hiçbir zaman hakikati bilemememiş olsa da adam iyileşti.

Diş telleriyle yapılan oral seks

Oral seks yapmadan evvel ne yediğinize dikkat edin demiştik ya, ağzınızda ne olduğuna da dikkat edin! Bir gün bir üniversite talebesi midesinde parça parça yutulmuş bir penisle geldi. Uzun bir soruşturmadan sonra itiraf etti, diş telleri olan bir başka talebeye oral seks yapmıştı…

Penise sıkışmış alyans

60 küsur yaşında bir adamı penisine sıkışmış alyansından kurtardık. Ereksiyon problemi yaşayan adam internette bunun çözüm olacağını okumuş ve konutta kendiliğindene sınamaya koyulmuş. Sonrası malum.

Penisini ağırlığa sıkıştıran fitness sevdalısı

Bir fitness fanatiği penisini ağırlığa sıkıştırdıktan sonra korku içinde hastaneye koşmuştu. Adını vermek istemeyen hastanın rengi mosmor olmuş penisini kurtarmak için itfaiyeyi çağırdık! 3 saat süresince adamın penisini 2,5 kiloluk ağırlıktan kurtarmak için uğraştılar.