Genel Sağlık

Size en uygun kemer hangisi?

….

.jpg

Kemer, size şıklık kattığı kadar, beden biçiminizle elbiselerinizin birbirine geçim sağlamasını da sağlayan eşsiz bir aksesuardır. Peki, bu senenin en moda kemerlerini nasıl kullanacağınızı öğreniyor musunuz?

29760.jpg

Korse kemer

Bedeninize kum saati görünümü kazandıran korse kemerler, belinizi ince gösterirken, kalçalarınızı ön tasarıya çıkarıyor. Bu sebeple kalçalarını olduğundan daha geniş göstermek isteyenler için ideal. Aynı zamanda yüksek emin pantolonlarla kombinlenen korse kemerler bacak boyunu olduğundan daha uzun gösteriyor. Göze çarpan bir özellik taşıyan bu kemerleri düz kumaş parçalarla kombinlemenizi nasihat ederken, jeanlerle birleştirmekten uzak durmanızı öneriyoruz.

29761.jpg

İp kemer

Denizci trendi senenin önde gelen trendlerinden ve siz de bu havayı tutmak istiyorsanız, ip kemerler bütün size göre bir aksesuar.

Çiçekli bir kıyafete göğüs altından bağlayacağınız ip kemerlerle ise, hem senenin öbür bir trendi romantik görünüme kavuşabilir, hem de basenlerinizi ve karnınızı saklayabilirsiniz.

29762.jpg

Örgü kemer

Örgü kemelerler, günlük elbiselerinizin neredeyse tümüyle geçim sağlar. Jean, şort, etek, giysi, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle ten örgü kemerler, jeanlerle muhteşem bir kombinasyon yaratır.

Kısa boylular, kemerlerini giysileriyle yakın renklerde seçmeliler. Kontrast renkler bedeni ikiye ayırarak olduğundan kısa gösterebilir.

29763.jpg

Zincir kemer

Özellikle gece davetlerinde kullanabileceğiniz zincir kemer, elbisenize şık bir değiş katar. Yüksek emin kalem eteklerle veya bedeninize oturan düz, siyah bir giysiyle kullanabilirsiniz. Zincir renginin takılarınızla geçimli olmasına özen göstermelisiniz.

29764.jpg