Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri
Grip - Soğuk Algınlığı

Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri

Sivilceler için limon maskesi tarifleri; Limon ile yapabileceğiniz maskeleri altta açıklayarak listeledik.  Sivilce rehabilitasyonu için konutta hazırlayabileceğiniz Limon maskesi tarifleri Kadinay.Net farkı ile sizlerle. Sivilceler İçin Limon Maskesi Tarifleri.. Sivilceler için kurutucu özelliği olan limon maskeleri cilde oldukça bereketlidir. Limonun içerisinde asit bulunur. Bu asit kurutucu tesiri ile sivilcelerin gitgide kuruyarak düşmesini sağlar.  Sivilceler için Limon Suyu  1 çorba kaşığı limon suyu2 çorba kaşığı bal Limon suyu ve balı birbirine karıştırarak ocağın üzerine koyun.Ocakta bir vakit kaynattıktan sonra ateşten alın.Ilık hale gelince cildinize sürün.15 dakika beklettikten sonra cildinizi temizleyin.10 gün içinde her gün yapacağınız bu maske ile sivilceleriniz kuruyacaktır.  
Limon Ve Yoğurtlu Sivilce Maskesi 5 damla limon suyu1 çorba kaşığı az yağlı yoğurt Yoğurdun üzerine 5 damla limon damlatın.Cildinize özen göstererek sürün.Sivilcelerin patlamaması için sert hareketlerden kaçının.15 dakika beklettikten sonra cildinizi yıkayabilirsiniz.haftada 2 kere uygulamak cilt üzerinde onarıcı ve sivilceleri yok edici bir tesir yapacaktır.  
Sivilcelere Limon sulu Çözüm 1 çay kaşığı limon suyu1 yumurta akı Yumurtayı kırdıktan sonra akını ayırın.Yumurta akının üstüne limon suyunu ilave edin.Cildinize sürdükten sonra 20 dakika bekletin ve durulayın.Haftada 2 kere uygulayabilirsiniz.  
Limon Maskesi 1 çay kaşığı limon suyu1 çay kaşığı kil1 çay kaşığı aspirin tozu Malzemeleri karıştırarak cilt üzerinde sivilcelerin olduğu bölgelere sürün.Maske süratli bir biçimde kurumaya başlayacaktır.Cildinizde 10 dakika beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.Haftada bir kere kullanımı uygundur.  
Sivilceler için Limon Maskesi 1 adet soğanYarım limon suyu 1 adet soğan kabukları ceddildikten sonra püre haline getirilir.Yarım limon suyu başka bir kabın içerisine bunaldıktan sonra soğan püresinin içine ilave edilir.Karışım cilde sürülür.Ciltte fazla bekletilmemesi uygundur.Hemen kuruduktan sonra yıkayın.Soğan ve limon suyu toplandığında fazla yakıcı olabilir.Bu maskeyi çok sık uygulamak sakıncalıdır.Haftada bir kere kullanılabilir.