Sivilce Maskeleri - Suna DUMANKAYA
Grip - Soğuk Algınlığı

Sivilce Maskeleri – Suna DUMANKAYA

Suna Dumankaya Sivilce Maskeleri
Suna Dumankaya Sivilce Maskeleri Suna Dumankaya sivilce maskeleri, 4 adet sivice maskesi.. Sivilce bir hayli genç kızın ve erkeğin meseleyidir. Özellikle de ergenlik yarıyılında ortaya çıkan ergenlik sivilceleri insanı rahatsız eder ve özgüveni eksiltir. Bu sualin eksiltilebilmesi için Suna Dumankaya sivilce maskeleri tariflerini konutunuzda basitçe hazırlayıp kullanabilirsiniz. Alttaki sivilce maskelerini kullanmanın yanında birey kuruyemişlerden ve asitli meşrubatlardan da uzak durmalıdır.
Suna Dumankaya sivilce maskesi 1 Birer çay kaşığı aspirin tozunu, limon suyunu ve beyaz kili karıştırıp sivilcenizin üzerine sürün ve bu maskeyi 20 dakika bekletin
Suna Dumankaya sivilce maskesi 2 Bir adet orta boy soğanı pişirin ve mikserden geçirin. Ardından bir çoba kaşığı kükürtü yarım limonun suyunda eritip mikserden geçirilmiş soğanla karıştırın. Hazırladığınız bu sivilce maskesini suratınıza uygulayın.
Suna Dumankaya sivilce maskesi 3 Bir çay kaşığı kükürtü un haline getirin ve içine bir tutam reyhan otunu toz haline getirdikten sonra karıştırın. Bunların içine bir adet limonun suyunu da ilave edin ve boza kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Cildinizi arındıktan sonra bu sivilce kürünü suratınıza serpin.
Suna Dumankaya sivilce maskesi 4 Öncelikle suratınızı oksijenli su kullanarak arının. Daha sonra bir adet taze cevizin yeşil kabuğunun suyunu çıkarın ve bu ceviz kabuğu suyunu sivilcelerin üzerine sürün.