Teosyal (Dolgu Tedavisi) İle Canlı Cilt ve Muhteşem Görünüm
Grip - Soğuk Algınlığı

Teosyal (Dolgu Tedavisi) İle Canlı Cilt ve Muhteşem Görünüm

Suratınızdaki tüm buruşuklukların ve boynunuzdaki çizgilerin mimiklerinizin kaybolmadan tarihe karışmasını ister misiniz?
Cenevre’deki Teoxane Laboratuarı’nda üretilen Teosyal’le alnınızdan, dekolte bölgenize kadar tüm cildiniz vasati 8 ay süresince canlı kalırken, surat kontürlerinizdeki bozukluklar düzeliyor, dudak ve yanak bölgeleriniz dolgun bir görünüme kavuşuyor.
Piyasada eş tesirleri sağlayan mahsullerden değişik olarak Teosyal bölgedeki asapları öldürmüyor. Dolayısıyla daha natürel, üstelik buruşuksuz bir cilt yapısı ortaya çıkıyor.

Hekimler tarafından uygulanan Teosyal, enjeksiyonla cilde zerk ediliyor. Mahsulün cilde denk olarak dağılımını sağlamak içinse enjeksiyon bölgesine masaj uygulaması yapılıyor. Yarım saati geçmeyen bu uygulama sayesinde cilt canlı ve genç bir görünüme sahip oluyor. Ve de mimiklerinizde rastgele bir kaybolma, yapaylık yaşanmıyor.
Buruşukluk ve ihtiyarlama tesirlerinden başka surat kontürlerindeki bozukluklarınada uygulanan Teosyal usulü yanak ve dudak bölgelerinde de dolgunlaşma sağlıyor. Çok kısa zamanda hemen netice veren bu usulün, öteki uygulamalardan en büyük farkı ise boyun ve dekolte bölgelerinde de uygulanabiliyor olması.
Türkiye’de 50 ayrı merkezde uygulanmaya başlanan Teosyal’le, zahmetsiz, acısız ve kısa zamanda çok daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik mimikleriniz kaybolmadan…

Yafta yanakta dolgunluk dudak bölgelerinde dolgunlaşma boyun ve dekolte bölgelerinde ki buruşukluklar buruşuk ve yaşlanmaya mucize gibi çözüm teosyal uygulaması buruşuk bölgelerindeki asapları öldürmeden buruşuk giderme surat buruşuklukları mimikleri koruma buruşuksuz bir cilt için hekim önerisi