Genel Sağlık

Senenin en hoşu: Turuncu dudak boyası!

..

.jpg

Sedefli dudak boyasılar 2012’de altın çağını yaşıyor!

Mandalina rengi de senenin pantone turuncu tonu rengi seçildi. Bu tonlarda bir dudak boyası almak için harika bir giderekme!

Kendinize uygun tonu tuttuğunuzda asla bırakamayacağınız bu rengi kullanmak için azıcık ELMAELMA takviyesine lüzumunuz var.

Haydi dudaklarınızı canlandıralım!

24045.jpg

Koyu deri ve saç renkleri

Kıskanılacaksınız, zira bu renk en çok size yakışıyor! Solange Knowles gibi esmerseniz turuncunun canlı ve parlak tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Harika bir tezat yakalayacaksınız.

24046.jpg

Sarih deri ve saç renkleri

Şeftali tonlarında bir turuncu yaz hoşluğunuz için harikulade olacak. Çok sedefli olmayan, tok bir renk seçim edin. Yalnızca bu dudak boyasıyla yaz makyajı tasayı ortadan kalkacak gibi görünüyor!

24047.jpg

Kumrallar

Gerçek turuncu renk kumral saçlarınız ve beyaz derinizle harika görünecek. Kırmızı ya da sarı alt tonlarında bir dudak boyası seçin. Dudak Boyasınız ne kadar parlaksa, o kadar sansasyonel görüneceksiniz.

24048.jpg

Kızıl saç ve sarih renk deri

Saçlarınızda zati kırmızı ışıltılar var, tadını çıkarın! Hatta bu renk size o kadar yakışacak ki yanaklarınıza da dudak boyası sürebilirsiniz. Mat ve pudra görüntüsü veren dudak boyasılar seçim edin.

24049.jpg

Peki makyajın geri kalanı?

Brooklyn Decker gibi sadelikten yana olmanız gerekiyor. 80’lerin mübalağalı bayanları retro modasıyla geri dönmedi. Yanaklarınız için de hafif şeftali tonlarında bir allık seçebilirsiniz. Gözleriniz için natürel renkler kullanın.

24050.jpg

Peki bu dudak boyasını ne zaman kullanabiliriz?

Yanıtı yalnızca Ciara’nın bu resmine bakarak kavrayabilirsiniz. Çok canlı bir renk olduğu için koyu renklerle seçim edin. çok renkli bir kombinasyonda turuncu dudak boyasınız seksi değil, rahatsız edici duracaktır.

24051.jpg