Genel Sağlık

Sekse daha fazla zaman ayırmak için

….

.jpg

Çoğu zaman yoğun çalışma temposu ve diğer sorumluluklardan seksi erteleyen çiftlerdenseniz bu duruma bir son vermeli! Farkında olmadan birbirinizden uzaklaşmanız hiç de iyi değil.

Seks hayatınızı canlı tutabilmeniz için, eşinizle yatağa girdiğiniz zaman uyumak dışında neler yapabileceğinizi size hatırlatalım istedik.

37355.jpg

Sekse zaman ayırmanın en iyi yolu, önceden planlamak. Eşinizle birlikte günler ve saatler belirleyin. Bu durum kulağa romantik gelmese de, seks için zaman yaratmanızı sağlayacak.

33895.jpg

Seksi, evlilik hayatına dahil etmenin bir diğer yolu da beklentiler yaratmak. Nasıl mı? Özel geceler belirleyin ve sadece bir tarafın isteklerine odaklanın. Gün boyunca planladığınız şeyler hakkında eşinize ipuçları verebilirsiniz.

19506.jpg

Eşinizle istekleriniz hakkında konuşmayı deneyin. Bu da yatak odanızda saatlerce birlikte vakit geçirmenizi sağlar. Böylelikle sekse daha istekli olursunuz.

14035.jpg

Her şeyi bir kenara bırakın ve seksi düşünün. Siz de eşinizin ilk adımı atmasını bekleyenlerdenseniz buna bir son verin. Çünkü bu bekleyişler hiç bitmeyebilir. İlk adımı atan siz olun, ondan hemen karşılık alacaksınız.

34759.jpg

Aranızdaki enerji ve heyecanı her zaman diri tutmak çok önemli. Bunun için size klişe gelebilecek fakat romantik bir geceye zemin hazırlayacak bir yemek planlayın. Birbirinize yapacağınız ufak jestler ortamın elektriklenmesine yeter de artar bile.

Geçirdiğiniz zamanın sadece sizin olduğuna emin olun. Gün boyunca kendinizi akşam eşinizle olan romantik yemeğe odaklayın.

4860.jpg

Onu yüceltin. Seksi çağrıştıran iltifatlar edin. Emin olun bu durumda o da sizi iltifat yağmuruna tutacak ve hem duygularınız, hem de bedeniniz arzularla dolacak.

33490.jpg

Seksi bulduğu davranışları ve tarzı ortaya koyarak ona seksi hatırlatın ve ne kadar zevkli bir gece geçirebileceğinizi hissettirin.

Erkeklerin seksi bulduğu özellikleri görmek için tıklayın!

36340.jpg