Genel Sağlık

Dekorasyondan tasarruf edin!

.jpg

Evinizi yeniden dekore etmek için servet harcamanıza gerek yok. Size büyük tasarruflar ağlayacak harika öneriler hazırladık. Bu önerilere göz atmadan evinizi dekore etmeyin! Size harika öneriler hazırladık.

22221.jpg

Perdeler

Yeterince kaliteli ve iyi dikilmiş perdeleriniz varsa, dikkati başka yere çekmeye ihtiyacınız yoktur. Asmak için fazla süslü veya dikkat çekici askı demirleri veya ray kullanmak yerine, bu konuda tasarruf edip, daha basit modeller seçebilirsiniz.

22207.jpg

Ev tekstili

Yatak veya nevresim takımları da yatak kalitenizi arttırmak ve iyi uyku için önemlidir elbette ancak bütçenizi fazla zorlamadan da nevresim takımı satın alabilirsiniz. Piyasada uygun fiyata gerek desen, gerek kumaş kalitesi açısından memnun olabileceğiniz, saf pamuklu veya ham keten nevresim takımları bulabilirsiniz.

22208.jpg

Yatak odası

Ortak alanlar gibi, yatak odaları da dekorasyonda büyük önem taşır. Ev sahipleri burada kendilerini şımartır ve genellikle atmosfere önem verirler. Eğer bütçeniz kısıtlıysa yatak odanızda güzel bir aydınlatma ve şık aksesuarlar, ekonomik çözülebilecek bir kumaş kombinasyonu ve bütçenize göre yatağınızın kaplamalarını seçerseniz hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz.

22209.jpg

Aydınlatma

Seçtiğiniz bir lamba başlığı aydınlatmanızın havasını tahmin edemeyeceğiniz kadar değiştirebilir. Daha dikkat çekici, daha gösterişli bir lamba başlığı, ortamdaki bütün dikkatleri üzerine çeker. Eğer akıllı bir seçim yaparsanız, lamba başlığı değiştirmek size çok uygun fiyata mal olur.

22210.jpg

Kanepe

Yastık veya örtü gibi aksesuarlar gerçekten de kanepenizin görünüşünü değiştirebilir. Ancak bunlar için fazla para harcamanıza gerek yok. En son moda renkleri, desenleri inceleyerek sokağınızdaki mefruşatçı yaptırabilir ya da modellerini gerçekten beğendiğiniz mağazalardan, hatta semt pazarlarından bile satın alabilirsiniz. Fiyata ucuz ama görüntüde şık yastık ve örtülerle kanepeniz olduğundan daha hoş bir havaya bürünür.Kan

22213.jpg

Halı

Dekorasyonunuzun etkisini pekiştirmek için arpça halılar veya desenli kilimler kullanabilirsiniz. Piyasada makul fiyatlara satın alabileceğiniz pek çok güzel desende ister klasik, ister modern halı ve kilim bulabilirsiniz. Dekorasyonunuzu yenilediğinizde veya odanızda zaman içinde değişiklik yapmak istediğinizde kolayca değiştirebilirsiniz.

22214.jpg

Banyo

Lavabo satın alırken batarya ve tesisat için ayırdığınızdan daha az bir bütçe düşünebilirsiniz. Sade ve düz hatlı, klasik lavabo modellerini tercih ederseniz, pahalı olanlarıyla aralarında olan tasarım farkını fazla hissetmezsiniz.

22215.jpg

Yatak

Eğer son derece kaliteli ve sağlıklı bir şilte seçimi yaparak satın aldıysanız, mobilya seçiminizde daha ekonomik davranabilirsiniz. Ancak bu kaliteden ödün vereceğiniz anlamına gelmez. Sert ağaçtan yapılmış ve lataları geniş aralıklı yatakları tercih ederseniz zaman içinde şiltenizin dayanıklılığını azaltarak delinmesine ve sökülmesine sebep olabilirsiniz.

22218.jpg

Mutfak

Mutfak dolap gövdeleriniz dolu ve dayanıklı malzemeden üretilmişse kapakları için tasarruflu ve ekonomik seçimler yapabilirsiniz. Kapak formları ne kadar sade ve düz çizgide olursa, o kadar ekonomik olacaktır. Basit hatlarda, minimal detaylarda ön plana çıkan kapak modellerinin modası çabuk geçmeyeceği gibi farklı aksesuarlarla da rahatlıkla kullanılabilir.

13818.jpg