Genel Sağlık

Bu yazın en şık güneş gözlüğü trendleri

….

.jpg

Bu yaz güneş gözlükleri çok değişmedi, fakat eski trendler mükemmel şekilde yenilendi. Hala tatil moduna girip gözlüğünüzü alamadıysanız, size anlatacaklarımız var. Klasik leopar, çiçekli gibi şıklığı değişmeyen güneş gözlüklerinden daha fazlası var.

Mini katalogtan seçimimizi yapalım, sonra da seçtiğimizin bize yakışıp yakışmadığını kontrol etmeyi unutmayalım.

29160.jpg

Bu yazın en mükemmel güneş gözlüğü atılımı kedi gözler oldu. Retro akımının bir hediyesi sayabileceğimiz bu süper model farklı boyutlarda karşımıza çıkıyor. Bu da her yüz şekline yakışan bir model bulanabileceği anlamına geliyor.

29161.jpg

Degrade modası güneş gözlüğü camlarını da etkiledi. Giderek açılan renkleriyle gözlük camları yüzüne hacim vermek isteyenler için müükemmel bir tercih olacak. Sepya ve pembe tonlarını deneyebilirsiniz.

29162.jpg

Renkli camlar geçen sezon bize göz kırpmıştı, şimdi egemenlik alanları genişledi. Farklı tonlarda, sayısız çerçeve çeşidiyle hayata neşeli bakmanızı sağlayacak çok çeşitli bir renk yelpazesi var.

29163.jpg

Sadece camlar değil, plastik çerçeveler de renk şölenine katılıyor. Bu yaz her renkte plastik çerçeveleriniz olmalı. Fakat içlerine kaliteli cam taktırmayı unutmayın.

29164.jpg

Bu sezonun en çok tercih edilen ve sevilen gözlük modeli de retro akımıyla geldi. Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri farklı kullanım alternatifleri sunmasıyla çok şık bir tercih olacak. Sadece üstten çerçeveli modellere de göz atmalısınız.

29165.jpg

Aynalı camlar bu sezon podyumlarda kullanıldı. Bu da piyasaya doğru ilerlediği anlamına geliyor. Bu tip gözlüklere karşı önyargılı olsak da seksi bir spor çerçeveyle muhteşem görünebilir.

29166.jpg

Çok ince kemik çerçeveli büyük gözlükler bu sezonun pilot gözlükleri oldu. Yani herkese çok yakışıyor ve farklı bir hava kazandırıyor.

Güneş gözlüğünüzü buldunuz mu? Peki, bakalım o gözlük sizin için doğru seçim mi!

29167.jpg