Genel Sağlık

Orgazmın ömrünü uzatan stratejiler

.jpg

Eşinizle cinsel meseleler suratından münazaraya başlamadan evvel kendinize takviye edin. Seks bir tabu değil, yaşamınızı güzelleştiren bir gereksinimdir. Bu surattan yaşamanız gereken zevkten vazgeçmemelisiniz.

Orgazmı kolaylaştıran taktikleri andırıyorsanız, eşinizle beraber yaşadığınız zevkin müddetini uzatacak teknikler hakkında konuşalım.

30219.jpg

G noktasını bulmak için en kolay pozisyon eşinizin arkanızda olduğu zamandır. Derin ve sert biçimde hareket etmesini isteyin. Öne-arkaya doğru değil, hafif meyilli olarak yukarıya-alt bir sürtünme orgazm için harikuladedir.

30220.jpg

Kegel egzersizleri orgazmı kolaylaştıran stratejilerin başında geliyor. Orgazmın yanaştığını sezdiğinizde idrarınızı da yakalamaya yarayan adaleleri sıkın. 10 saniye bekleyin ve vazgeçin. Yine kasmayı deneyin. Yarattığınız pürüzlü his daha güçlü bir pay neden olacak ve yaşadığınız zevki uzatacak.

30223.jpg

Birleşme anında eşinizin size değmesine izin verin, daha doğrusu bunu isteyin. Hakimiyet erkeği tahrik eder, sizi değiyor olmak ona kendisini daha güçlü sezdirecektir. Bu da size yaşatmak istediği zevkin dozunu çoğaldıracaktır. Klitoris bu mevzudaki kilit nokta…

30224.jpg

Şayet siz üstteyseniz, hareket ederken yuvarlaklar çizin. Öne arkaya giderken kalçanızı yarım daireler halinde hareket ettirin. Klitorisinize uygulanan baskı ve doluluk hissi orgazmı süratlendirecek, fakat hemen bitmesini önleyecek.

19890.jpg

Şayet eşiniz üstteyse, bacaklarınızı dizlerinizden kollarına sıkıştırın ya da omuzlarına yaslayın. Hareketi gizemsinde kritik bölgelere dokunuyor olacak ve bu da aldığınız zevki yalnızca orgazmsal bir duygudan çıkarıp daha erotik bir noktaya taşıyor olacak.

14035.jpg