Genel Sağlık

Lily Aldridge’den hoşluk tüyoları

VS modeli Lily Aldridge hoşluk sırlarını paylaşıyor…

.jpg

Victoria’s Secret’ın çekici meleği Lily Aldrige, hoşluk tüyolarını paylaşırken, daha seksi hissedeceğimiz bir yaz geçirmemizi sağlayacak sırlarını da açıkladı.

40771.jpg

VS’nin muhteşem parfümü ‘Bombshell Forever’ şu sıralar çok konuşulduğundan olsa gerek, söze kokulardan başlıyor hoş model…

Kokuları en çok saçlarına sıkmayı seçim ediyor. Bunun nedeniyse, biriyle sarıldığında saçlarının hoş kokusunu karşısındakine hissettirmek! Parfüm yerine de body mist kullanmaktan daha çok beğendiğini belirtiyor. Parfüm kadar güçlü olmasa da, yaz için body mist kullanmanın daha uygun olduğunu düşünüyor.

40773.jpg

Aldrige, cildini güneşten gözetmeye özen gösteriyor. Bronz derinin her zaman daha sağlıklı ve etkileyici göründüğünü kabul etse de, güneşin hasarlarına yenik düşmek yerine bronzlaştırıcı mahsuller kullanıyor.

Bronz makyaj nasıl yapılır? Görmek için tıklayın!

40552.jpg

Saçlarını örmeye bayılıyor. Özellikle plajda örgülerin çok yakıştığını söylüyor. Tuzlu suyun etkisiyle birlikte örgüleri açtığında saçlarında muhteşem ‘plaj dalgaları’ oluştuğunu da ekliyor.

Bohem örgü nasıl yapılır? Görmek için tıklayın!

40772.jpg

‘Bikini vücudu’na hazırlanmayı da ihmal etmiyor. Pilates egzersizleri Aldrige için çok önemli. Sıkı ve şekilli bir vücut için bu egzersizlerden asla vazgeçmiyor.

Pilatesin faydaları nelerdir? Görmek için tıklayın!

35810.jpg

39495.jpg