Tatlıses'in oğlundan davacı oldu
Genel Sağlık

Tatlıses’in oğlundan davacı oldu

İbrahim Tatlıses’in 19 yaşındaki oğlu İdo ve bir akrabası, iddiaya göre trafikte tartıştığı bir şahsın panelvanına çarparak durdurduktan sonra taşıtı tekmeledi. Kapılarını kilitleyen sürücü Serdar Demirci polisi arayarak takviye istedi.

Bakırköy’deki bir kuru arınma işletmesinde çalışan Serdar Demirci, 16 Nisan’da alıcıların kıyafetlerini teslim etmek için Sarıyer’e gitti. Demirci’nin Savcılığa verdiği arzuhale göre; Zekeriyaköy Yolu’nda kendisini sıkıştıran Mercedes’teki 2 şahsa “ne var” biçiminde el hareketi yaptı.

Bunun üzerine Mercedes’tekiler Demirci’yi durdurmak istedi. Demirci kaçmaya çalışınca Mercedes’teki 2 şahıs direksiyonu üzerine kırdı ve sol ön balçıklığına çarparak durdurdu.

Paniğe kapılan Demirci kapıları kilitleyerek polis imdat hattını aradı.

Demirci’yi arabadan indiremeyen 2 şahıs kapıları tekmeledi. Hadise yerine gelen takımlar, Demirci ve Mercedes’teki 2 şahsı Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.

Demirci burada kendisine saldıranların İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo ve bir akrabası olduğunu öğrendi.

İfadeleri alınacak Demirci’nin çalıştığı firmanın idareyicisi Yılmaz Koruk evvelki gün Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığı’na müracaat eterek İdo ve akrabasından şikâyetçi oldu. Savcı Bayram Köroğlu, İdo ve birliktesiki şahsın tespit edilerek ifadelerinin alınmasını istedi.