Genel Sağlık

Hoşluk 5 adımda çok kolay!

.jpg

Siz çok hoşsunuz. Fakat bazen zamanın bitkinliği cildinize bulaşıyor ve onun gölgesinde kalıyorsunuz. Yenilenip ışıldamak hiç de güç değil! Yalnızca kendinize azıcık zaman ayırmalısınız.

17929.jpg

Grip olduğunuz günleri düşünün! Suratınız solgun görünüyor değil mi? Natürel hoşluğun koşulunu yerine getirmek için sıhhatinize özen gösterin ve zinde kalın! Balanslı beslenmek, dans etmek, tabiatın sunduğu olağanüstü nebatlardan yapılmış çaylar içmek size iyi gelecek!

17527.jpg

Günlük paklik alışkanlarımızdan biri olan diş fırçalamak; görüntümüzü doğrudan etkiliyor. Sarı dişli bir kadın hoş görünebilir mi? Yanıtınızın hayır olduğunu dinler gibiyiz. Haydi, o zaman günde iki defa en az iki dakika süresince dişlerinizi fırçalayın.

14183.jpg

Burun üzerine birikmiş siyah noktalar, yazdan kalmış ölü tenler cildinizi soluk ve bakımsız gösterir. Natürel hoşluğa sahip olmak için cildinizin pakliğine özen gösterin. Kumpaslı olarak, cilt cinsinize uygun mahsullerle sabah ve akşam temizleyin.

9205.jpg

Kendine güvenen kadınlar, erkekler tarafından daha çekici bulunuyor. Siz kendinize inandığınızda duruşunuz, bakışır pozitif anlamda değişir. Kendinize güvenin, hoşsunuz.

17206.jpg

Uyku sırasında tüm hücrelerimiz yenileniyor, bedenimiz dinleniyor. Zinde bir ruh hali için uyku kumpasınızı gözetin. Rahat yatmak için yatağa girmeden 2 saat evvel yemek yemeyin. Hem bu sayede formunuzu da gözetmiş olacaksınız.

6205.jpg