Genel Sağlık

Her kadının hafızasında 10 seks bilgisi olmalı!

Cinsel yaşamının daha verimli geçmesi için kadınlara gereken bilgiler!

.jpg

Sekse dair her şeyi bilmek zorunda değilsiniz. Mükemmel seks için çok fazla bilginiz olmasına gerek yok. Ancak sekse dair kesinlikle bilinmesi gereken 10 kural var.

İnternette Mary Jane olarak tanınan seks terapisti jinekolog, sekste bilmeniz gerekenleri açıklıyor!

34443.jpg

Her kadını mutlu eden ve zevk almasını sağlayan bir pozisyon vardır. Yeni şeyler denemekten çekinmeyin ve en sevdiğiniz pozisyonu belirleyin.

34976.jpg

Klişelerden kurtulun. Herkesin bahanesi; zaman. Fakat seks hayatınıza heyecan katmak için bazı fedakarlıklar yapmanız gerekiyor. Mesela birlikte bir günlük tatil kaçamağı yapabilirsiniz.

34685.jpg

Ne kadar fazla seks yaparsanız, o kadar fazla seks istersiniz.

34530.jpg

Sürpriz seksler bazen çok zevkli olabilir, fakat planlı ve hazırlıklı seks her zaman daha iyidir. Güne başlarken ona gece olabileceklerin sinyalini verirseniz iştahla eve dönmeyi bekleyecektir. Hazırlanmış bir mod orgazmın daha hızlı ve güçlü gelmesine yardımcı olur. Kendinizi seksi hissetmenizi sağlar.

34755.jpg

Seks olgunlaştıkça daha zevkli hale gelir. Tecrübe yatakta da yararlıdır. Üstelik G noktası -ki artık varlığı kanıtlandı- yaşla beraber etki alanını genişletir. Üstelik yıllar içinde kendinizi daha iyi tanıma fırsatınız olduğundan orgazm için kendinize yardım edebilecek kıvama gelirsiniz.

34494.jpg

Seks esnasında anne veya eş rolünden çıkın. Hep beraber yemek yediniz, ev işleri yaptınız ve akşam oldu. Yatağa duş almadan girmeyin. Eşiniz sizi bir saat önce gördüğü halinizden farklı görsün.

32216.jpg

Orgazm taklidi yapmayın. Orgazmı kolaylaştıracak taktikleri öğrenin.

Özellikle orgazma yardımcı olacak taktikleri öğrenmek için tıklayın.

11559.jpg

Seks için yumuşak, temiz ve rahat bir alan olmalı. Ütülü beyaz çarşafların gücünü yadsımayın.

25324.jpg

Seksin de aşkın bir parçası olduğunu unutmayın. Her şey eşinizi sevmekle başlıyor.

32430.jpg