Genel Sağlık

Heidi Klum neden ihtiyarlamıyor?

.jpg

Heidi Klum’un dünyanın en hoş bayanlarından olduğunu düşünmeyen var mı? Victoria’s Secret’ın eski meleği, yaşlanmayan cildi ve asla değişmeyen muhteşem bedeniyle hakikat bir hoşluk efsanesi olarak tüm dünyada konuşuluyor.

Fakat emekli melek kendisine nasıl baktığı mevzusunda sırlı davranmaya gereksinim dinlemiyor. Belki bu sırlarla 39 yaşında biz de böyle görünebiliriz!

Resimler: Allure Magazine

28303.jpg

“Güneşin hasarlarını ve güneşlenmenin gereksizliğini çok ufak yaşlarda bildim. Güneşe çıkmadan evvel en yüksek koruma etmenli güneş kremlerinden kullanıyorum. Sonuçta bronzluk sevinci bir ay sürüyor, fakat genç bir cilde uzun seneler gereksiniminiz var.”

28304.jpg

“Şayet mevzu yaşlanmaysa, bedeninizi bir tam olarak düşünmelisiniz. Bu da güçlü olmanız gerektiği anlamına geliyor, güçlü olmak da doğru beslenmek demek. Kahvaltıda kesinlikle lifli şeyler harcıyorum. Akşam yemeğin yanında büyük bir kadeh süt içiyorum. Hamileyken günde bir litre içiyordum!”

28305.jpg

“Hamileyken çatlaklarımın oluşmaması bir şöhrets sayılabilir. Fakat bunun da bir usulü var. Hamile kalmadan evvel sıkılaşmalısınız, başka bir deyişle spor yapmalısınız. Her gece tüm bedeninize ıslatıcı smahsul. Hamileyken de bu rutinden bırakmayın.”

28306.jpg

“Ben yapısal olarak dinç bir bayanım. Çocuklarım ve eşimle beraber çok mutluyum. Sabah onlardan evvel uyanıyor, yataklarına sokuluyorum. Harika çocuklarım var, hiçbir şeyi sorun etmiyorlar. Bu da beni genç tutuyor.”

Heidi Klum böyle yaşıyor ve böyle görünüyor. Sınamaya dokunmaz mı?

28307.jpg