Genel Sağlık

Hafta sonu için kombin teklifleri

.jpg

Yeni köşesinde ELMAELMA, sizi her hafta moda geçit merasimine davet ediyor. Tepeden tırnağa rahat, şık, çağdaş bir haftasonu geçirebileceğiniz kombinler yaratıyor.

Kadifenin, dantelin ve tenin rekabetinin arasından enerjisi yüksek bir kombin yarattı editörümüz. Siyahın her tonunu ve bordonun hakimiyet gösterdiği parçaları bir araya getirdik.

Tayt üzerine tshirt ve sweatshirtlerle bot kombinleri ve kalın yün hırkalar şu gizemeler sokaklarda en çok karşılaştığımız kombinlerden.

Siyahın bırakılmazlığından ve bordonun sihrinden etkilendik bu hafta. Cadde tarzınız seçtiğimiz bu parçalarla her zamankinden daha dikkat çekici olacak.

35000.jpg

Ten parçalar ve ten ayrıntıları sezonun trendlerinden. Bu haftasonu bizim seçimimiz de sıradan bir taytla veya jeanle dışarı çıkmamak. Topshop ’tan aldığımız bu parçayla hem şık, hem trend hem de çok ama çok rahatız. Seçtiğimiz ten görünümlü tayt, diz kapaklarını örten örme kısmıyla binici taytlarını andırıyor.

35003.jpg

Baskılı, taşlı ve düz tshirtler her daim can kurtarıcı parçalardan. Beyaz üzerine yazılı bir tshirt beğendik Topshop ’tan. Sizin de üzerinize çok yakışacağına eminiz.

35004.jpg

Siyah ve bordonun zarif birlikteliğinden oluşan iki iplikli, uzun yün bir hırka giyiyoruz Topshop ’tan. Bu hırkanın bir özelliği de, ribanalarında siyah bariz ayrıntılarının öne çıkarılması.

35005.jpg

Tepeden tırnağa ’teni ’ korunanlardanız! Kısa ten botlar, çivili ve zımbalı pabuçlar kadar çok beğeniliyor. Kombine uygun siyah ten botlarımız yeniden Topshop ’tan. Bant ayrıntılarıyla rock&roll, sert bir hava katıyor kombine.

35006.jpg

Baştan alt teniz demiştik ya, malum havalar bozuyor. Ten çantaları omuzdan beceriksiz etmeme zamanıdır şimdi. Topshop ’un yeni gelen mahsullerinden siyah ten, büyük ve rahat bir çanta olacak kolumuzda. Çanta ve botların metal ayrıntılarının geçimine de dikkat etmeli.

35007.jpg

Siyah, bordo ve beyaz trilojisinden oluşan kombinimize metal ayrıntılı basmakalıp bir Lacoste saat seçtik.

35008.jpg

Bordo bir parça, bu sezon gardırobumuzda bulunmalı demiştik. Pastel ’den seçtiğimiz koyu bordo oje, aksesuarlarınızda da ‘bordo ’ dan vazgeçmeyeceğimizi ispatlıyor.

35009.jpg