Güzel Kadınlar İçin Güzellik Önerileri
Grip - Soğuk Algınlığı

Güzel Kadınlar İçin Güzellik Önerileri

Tepeden tırnağa hoş bir kadın olmak hiç de güç değil. Kendinize ayıracağınız birkaç ekstra dakika ve her kadının öğrenmesi gereken ufak gizemler ile hoşluğunuza hoşluk ekleyin…
Saçlarınızı tertip edin Eliniz için kullandığınız, ıslatıcılardan azıcık saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Islatıcıyı banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve canlı olduğunu görürsünüz.
Gergin göğüslerin operasyonsuz hali Hormonal açıdan rehabilitasyon görüyorsanız doğum hakimiyet hapları ya da menopoz rehabilitasyonu göğüslerinizin gerilimini ayarlayabilirsiniz. Kullanacağınız mahsullerin içinde sıkıştırıcı ruscus, kuvvetlendirici gingseng ve isme çayı olmasına özen gösterin. Bu maddelerin bulunduğu losyonlar, göğüsleri kaplayan ten dokusunu kuvvetlendirir ve rahatlık verir.

Kirpiklerin görünüşü Şayet sürdüğünüz rimel, kirpiklerinizi istediğiniz gibi göstermiyor ve çipil çipil bir görünüm veriyorsa rimeli netlikle kirpik uçlarına sürmeyin. Bunun yerine kirpik diplerine derinlemesine sürmeye çalışın.
Cildiniz parlıyorsa Cildinizi kurutmadan matlaştırmanız gerekir. Fondöteninizi sürmeden evvel matlaştırıcı kremler kullanmalısınız. Ve günlük kremler kullanırken bunların jel olmalarına dikkat edin.
Gözlerdeki şişlik Sabahları uyandığınızda gözleriniz kızarmış ve şişmişse yattınız odayı havalandırmalısınız. Daha sonra ise hafifletici losyona daldırdığınız pamuğu gözlerinizin üzerinde en az 10 dakika bekletin.
Aseton kullanımı Asetonlu pamuğu tırnağınız üzerine sürtmek tırnaklar için çok mahzurludur. Bunun için pamuğu bir kaç saniye tırnağın üzerinde beklettikten sonra tek hareketle ojeyi çıkarmalısınız ki tırnaklarınız hasar görmesin.
Yumuşak eller El kreminin cildinize daha iyi popülasyon etmesini istiyorsanız; ellerinizi içi sıcak su dolu bir tencerenin üzerinde tutun. Böylece cilt üzerindeki gözenekler açılacak ve krem cilde kolay nüfuz edebilir.
Mat dudaklar için Mat dudak boyasıları hoşlanıyorsanız dudak kalemi kullanmalısınız. Böylece dudaklarınız parlamayacak ve çerçeveyi çok fazla taşırmadığınız sürece dudaklarınıza ayrı bir dolgunluk kazandıracaktır. Yalnızca dudak kalemi ile de dudaklarınıza renk verebilirsiniz. Ama burada dikkat faktörüz gereken bir nokta var; kalemi dudağınıza dik hareketlerle sürdükten sonra parmağınızla iyice dağıtmalısınız.
Farların kullanımı Şayet farlarınız göz kapaklarınızın üzerinde birikiyorsa netlikle yağ bazlı farlar kullanmayın. Yoğun renk pigmentleri kapsayan pudra farlardan kullanmalısınız. Hafif sedefli farlarda bu mevzuda çok kullanışlı. Zira içeriğindeki sedefli maddeler göz kapağının üzerine yapıştığı için birikme yapmaz.