Diri Göğüslerin Sırrı Doğada
Grip - Soğuk Algınlığı

Diri Göğüslerin Sırrı Doğada

Her kadın, natürel tabletler ve düzgün beslenmeyle diri ve şekilli göğüslere sahip olabilir. İşte bisturisiz hoşluğun gizemleri.
Estetik operasyon olmak istemeyen kadınlar artık yüzde surat nebatlardan yapılan tabletlerle kocaman göğüslere kavuşabiliyor. Kısa vakit evveline kadar sadece yurtdışında satılan bu tabletler, şimdi Türkiye’de… Sarımsak, fesleğen, hurma, havuç ise kadınların ‘hizmetinde’ olan lezzetler arasında…
Diri göğüslerin gizemi tabiatta
Hoş ve sıkı göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar fesleğen, nar, patates ve hurma gibi yiyecekleri yemeli.
Her kadın diri ve şekilli göğüslere sahip olmak ister. Genetik olarak ‘hoş’ göğüslere sahip olmayan ya da süratli kilo alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet eden kadınlar ise ya kozmetik sektöründe ya da estetik muayenehanelerinde takat arar. Şimdi ise kadınlar için tertemiz bir ‘buluş’ var. Artık bıçak altına uyumak istemeyen kadınlar, yüzde surat nebatlardan yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor. Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı gözetici özelliği bulunan, menopoz, ostropoz rehabilitasyonlarında kullanılan ve fito östrojen olarak öğrenilen nebatsal hormonlar, yalnızca bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de şekillendiriyor.

Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar tarafından idrak edildiğini söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylece göğüslerin hacminin gelişmeye başladığını anlatıyor: “Beden bu fito östrojenleri algılayarak, meme bezleri ve kanallarda akışkan yakalanmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu biçimde göğsü bir iki hacim kadar geliştiriyor. Amerika’da satılan Allbres, Breast Success, Newcurves ve Erdic isimli tabletlerden Allbres artık Türkiye’de de satılıyor.” Reelinde bu nebatsal hormonların yiyeceklerle alınmasını tercih ettiklerini söyleyen Günay, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin harcamaları gereken yiyecekleri ise şöyle sıralıyor: “Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi hububatlar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. Meşrubat olarak da kahve.”
Eczanelerde reçetesiz olarak satılan göğüs geliştirici nebatsal tabletlerin içinde ise şevket otu, karahindi bağı, melek otu, beş parmak otu gibi nebatlar bulunuyor. Dr. Günay, tabiattan bulunabildiği takdirde bu otların yenerek harcanmasının da pozitif netice verebileceğini söylüyor. Sıkı ve şekilli göğüslere sahip olmak isteyenlerin kullandığı nebatsal tabletler üçüncü aydan itibaren tesirini göstermeye başlıyor. Dr. Günay tabletlerin kullanımı sırasında göğse müteveccih egzersiz yapılmasını ve bahsedilen gıdalardan bol bol harcanmasını öneriyor. Bu göğüslerin eriştiği hacmi ve sıkılığı daha uzun vakit gözetmesini sağlıyor. Tabletlerin en fazla dokuz ay kullanılması yeterli oluyor. Zira dokuz aydan sonra fazla tesir göstermiyor. Dr. Ahmet Günay tabletlerin zafer oranının yüzde 70-80 oranında, kalıcı iyileşmenin ise yüzde 30 ortamında olduğunu söylüyor. Bahsedilen besinler kumpaslı olarak harcandığında, egzersizler ilgisizlik edilmediğinde ve tablet kürleri senede bir defa yinelendiğinde göğüslerin sıkılığı ve biçimi korunabiliyor. Günay, tabletlerin tek yan tesirinin ise, iyi mi makûs mu olduğu münazara götürse de, libidoyu artırması olduğunu söylüyor.

Yafta Hoşluk diri göğüsler diri göğüsler için natürel çözüm natürel yollarla göğüs geliştirme natürel yollar ile göğüs geliştirme Natürel Hoşluk hoş göğüsler için natürel yöntemler