Gençlik çeşmesini satın almayın
Genel Sağlık

Gençlik çeşmesini satın almayın

Verilen laflar son derece baştan çıkarıcıdır. Genç görünün! Kendinizi genç sezin! İhtiyarlamanın tesirlerini tersine çevirin! Ve tüm bunları da ya bir ilaç içerek ya da …

Verilen laflar son derece baştan çıkarıcıdır. Genç görünün! Kendinizi genç sezin! İhtiyarlamanın tesirlerini tersine çevirin! Ve tüm bunları da ya bir ilaç içerek ya da bir krem kullanarak yapabi­lirsiniz. Bu lafların reelinde asılla uzaktan yakından alakası yoktur. Gençliği satın alamazsınız. Reelinde sadece paranızı boşu boşuna tüketmekle kalmaz üstüne üstlük bir de kendinize hasar verebilirsi­niz. Bunlarla zamanınızı boşa tüketeceğinize enerjinizi ihtiyarlama­nın tesirlerini eksiltecek alışkanlıklarla tutum şekilleriniz üstünde yoğunlaştınn.

Amerikalılar piyasada satılan yaşlılığa karşı mahsuller için senede 15 milyar dolar tüketmektedirler. Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı ’nın yayınladığı bir rapora göre bu mahsullerin hiçbiri legal testler­den geçmemiştir ve sağlık bakanlığının hekimleri bu mahsuller­den birçoğunun da sıhhate hasarlı olduğunu belirtmiştir.