Genel Sağlık

Gardrobunuzda olması gereken 10 trend parça

…..

.jpg

Bu sene her zamankinden daha ihtişamlı, görkemli ve çok daha özel. Gardrobunuzdaki parçaları değerlendirebilir ve beden tipinize en uygun olanlardan edinebilirsiniz. Ya da dünyaca ünlü markaların podyumlarından esinlenebilir ve gardrobunuzu yenileyebilirsiniz.

Şimdi 2013 podyumlarındaki trend on parçayı analiz vaktii.

37087.jpg

Tasarımcıların da defilelerinde gösterdiği gibi kalem etek formunu bırakmıyoruz. Her rengi, her formu kemerlisi kemersizi, renk bloklusu, kaşesi, ipeği 2013’te de bizimle.

37074.jpg

Yün içerikler tenlerle iç içe giriyor. Podyumlarda gördüğünüz uzun ceketler gardrobunuzun bir parçası olmalı.

37075.jpg

Jakarın alası bu sezon var. Podyumlarda gördüğümüz zaman belki de mübalağalı olsa da sergenlerde gördüğümüzde bizim olsun istediğimiz cinsten parçalar gardrobumuzda olmalı. Canlı renkler, deli kazaklar bu sezon sizinle.

37076.jpg

2013’te gardrobunuzda olması gereken büyük parçalar. Sarih renklerdeki büyük çantaları neden seçim etmeyesiniz ki?

37077.jpg

2013 sezonun olmazsa olmazlarından ten parçaları gardrobunuzda yerlerini çoktan almış olmalı. Ten üstler, ten pantolonlar ve dahası. Süper rahat ve şık bir görünüm için tenler yeterli.

37079.jpg

Klasik kesim pantolonlar mazide kaldı.

Podyumlardaki şaşaayı sizin üzerinizde de sağlayacak bu parçalar 2013’ün olması gereken lüks kıyafetleri.

37080.jpg

Topukluların sağladığı gösteriş pabucun modeli ve rengi kadar maharetli. Silüetinizde parılmanızı sağlayan tasarımlar, sizi her zaman yükselten kunduralardır!

37081.jpg

Gardropta isyankar bir duruş da gerek. Ten ceketlerin fermuar ve cep kullanımı kol kesimleriyle değişik bir hal aldığı parçalar söz mevzusu. Biz bu parçaya bayıldık. Neden bir eşi sizin olmasın?

37082.jpg

Ekiplerin daha öncekinde kaldığını düşünenler yanılıyor efendim. Baskılar ve renklerin doğru birlikteliği kimi zaman maskülen kesimlerde, kimi zamansa parlak baskılarda bütünleşiyor.