Genel Sağlık

ELMAELMA Babalar Günü Özel Kılavuzu

….

.jpg

Babalar Günü’ne çok az kaldı. Hala ne alacağınza karar vermediyseniz sizin için çok faydalı olacak bir hediyeler kılavuzu hazırladık.

Yaşamınızın en ehemmiyetli erkeği için hoş bir anekdot hazırlayın ve bu hediyelerden biriyle onu şımartın.

27879.jpg

Babalar Günü’nde bakımına özen gösteren babanıza Philips’in AquaTouch AT-750 Islak – kuru tıraş aygıtını alabilirsiniz.

27844.jpg

Hoş kokmayı seven babanız için Hog Boss’un Just Different ivedisi iyi bir seçim.

27846.jpg

Şıklığına ve görünüşüne özen gösteren babanız için Polo’nun 2012 yazı için planladığı rengarenk tişörtlerden birini hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

27847.jpg

Babanıza hoş ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız onu tabiatın kucağına vazgeçin. Meşe ormanları içinde her türlü sosyal etkinliğin, spa ve masaj salonlarının olduğu Gazelle Resort babanız için hoş bir kaçamak olabilir.

27848.jpg

Gününün çoğunu yoğun trafikte geçiren babanız için ona her zaman doğru yolu gösterecek ve yaşamını basitleştirecek bir navigasyon makineyi sizce de iyi fikir değil mi? Bunun için en çok seçim edilen marka Garmin Nuvi 465T navıgasyon makineyi seçebilirsiniz.

27849.jpg

Bonny Food’un bu cümbüşlü meyve sepetleri bütün babanızın ağzına layık!

27850.jpg

Şayet babanız sıkı bir iPhone kullanıcısı ise Fabric Effect’in bu kılıflarından biri onu çok mutlu edecek.

27851.jpg

Origami sanatı şimdi de babanızın çalışma masasını ziynetlesin. Bu sevimli Mustard kalemlikler babanızın işini çok basitleştirecek.

Babanızın sıkıcı büro etrafınızı bir anda coşkulu bir turnuvaya dönüştürmek ister misiniz? Öyleyse miniature basketball ile gergin ve stresli çalışma saatlerinize son bulacak!

27857.jpg

Babanızın her anına ortak olmak isteyerseniz, beyaz kadranı ve 21 değişik renk alternatifi ile çok renkli bir ürün yelpazesi sunan Fullspot’un O’clock classic serisinden hemen bir tane alın.

27859.jpg