Genel Sağlık

Elbisenizi saç renginiz seçiyor!

.

.jpg

Saçlarınız çikolata kahve ise suratınızı bronz bir pudra ile renklendirin. Saçlarınızı fönleyip kalın uçlu bir maşa ile saçlarınıza natürel bukleler verin. Size en çok yakışan rengin kırmızı ve nar çiçeği kırmızısı olduğunu unutmayın.

14649.jpg

Saçlarınız kumral tonlardaysa ve uçlarında sarı balyaj varsa, bej ve toprak tonları sizde harika duracak. Saçınızı iki renkli ve koyudan sarihe doğru kullanmayı seçim ediyorsanız bronz deri saçınızı ve giysilerinizi daha fazla ön tasarıya çıkaracak.

14651.jpg

Gözleriniz renkli, saçlarınız ise sarih tonda ise canlı ve parlak renkler gözlerinizi daha çok vurgulayacak. Sarih derili ve renkli gözlü insanlar, pastel tonlara kaçmamak koşulu ile pek çok rengi rahatlıkla kullanabilirler.

14652.jpg

Saçlarınız koyu kestane, göz ve deri renginiz de koyu ise gri ve füme size çok yakışacak. Düz fönlenmiş saçlar, skinny jean ve yırtık bir tişörtle çok havalı görüneceksiniz.

14653.jpg

Su yeşili de koyu esmerlere en çok yakışan renklerden biri. Deri renginizi parlak kumaş ve neon renklerle daha sansasyonel hale getirebilirsiniz.

14654.jpg

Saçlarınız bakır balyaj ya da röfleli ve sarih deriliyseniz pastel tonları seçim etmelisiniz.

14655.jpg

Sarih kumrallar yumuşak ve sıcak renklerle çok şık görünecekler.

14657.jpg

Saçlarınız platin sarıya yakın ise daha evvel de belirttiğimiz gibi iddialı renkler saçlarınızı ön tasarıya çıkaracak. Sarı saç, siyah ve kırmızı ile de çok yakışan bir saç rengidir. Ancak sarı saçı çok fazla sarı ve tonları ile seçim etmekten sakınmalısınız.

14658.jpg