Diri Bir Vücut için Güzellik Tüyoları
Grip - Soğuk Algınlığı

Diri Bir Vücut için Güzellik Tüyoları

Bedeninizin en formda olduğu zamanları yaşıyor ya da yaşınıza karşın iyi durduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz. Alacağınız bazı ufak ihtiyatlarla diri duruşunuzu daha uzun seneler koruyabilirsiniz.
Bedeninizi Tanıyın Başlangıç olarak, üryan bedeninizi aynada iyice araştırın. Onu ne kadar yakından tanırsanız, değiştirebileceğiniz kısımlarını da o kadar iyi analiz edersiniz. Kendinize gerçekdışı amaçlar koymayın; genetik olarak geniş kalçalarınız varsa, onları küçültmeye çabalamak yerine görüntünüzü dengelemek için omuzlarınızı geliştirin. Farka siz dahi şaşıracaksınız.
Orijinal Olun Büyük ayaklar, kalın dudaklar ve kocaman göğüsler gibi sizi öbürlerinden ayıran özellikleri gizlemek yerine sergileyin. Bir insanı özel kılan, sahip olduğu farklılıklardır.

Duruş Biçimi Ehemmiyetlidir Hollywood yıldızlarının spot ışıkları altındaki ve yevmiye yaşamdaki görünümlerine baktığınızda, aralarında bir ortak nokta olduğunu hemen fark edersiniz: Duruşları. Artık başınız altta, omuzlarınız düşük halde yürümekten bırakın. Sırtınızı dik, omuzlarınızı geride tutun ve karnınızı içeri çekin. Böylece yalnızca boyunuza birkaç santim ilave etmekle kalmaz, kendine güvenen bir kadın imajı da çizersiniz.
Selüliti Yenin Lenfatik drenaj sistemini süratlendirmek, selülit yaradılışını önlemeye dayanakçı olur. Şayet gün boyu oturarak çalışıyorsanız, ünlü New York Bliss Spa’nın kurucusu Marcia Kilgore’un nasihatlerine kulak verin: “Bacaklarınızdaki lenfatik drenaj kanalları, sandalyede otururken baskı gören noktalardır. Bu sebeple, arada sırada oturma pozisyonunuzu değiştirmeniz gerekir. Bir zaman da sandalyenin bütün ucunda oturursanız, lenfatik akışkanlar kanallarda daha rahat bir biçimde gezer ve selülite neden olan zehirli maddelerin birikimi önlenir”.

Yafta Duruş Biçimleri Hoşluk Tüyoları hoşluk için nasihatler Hoşluk Gizemleri