Cildinizi Natürel Görünümüne Kavuşturun
Grip - Soğuk Algınlığı

Cildinizi Natürel Görünümüne Kavuşturun

Cildiniz natürel beyazlığında değil mi? Bu gidişatın önüne geçmek için hemen kimyevi metodlara yönelmeyin. Haberimizi okuyup natürel yöntemlerle cildinizin natürel beyazlığına nasıl eriştiğini Www.Kadinay.Net aracılığı ile farkedin. Cildinizi natürel beyazlığına eriştirmeniz için uygulamanız gereken birkaç kolay yöntem var. Öncelikle tıpkı maske uygulamadan evvel yaptığınız gibi suratınızı nazik bir biçimde yıkayın ve kuru bir havlu ile kurulayın. Evvelden hazırlayıp buz dolabına koyduğunuz domates ve limon suyunu karıştırıp her sabah 15dk süresince suratınıza uygulamayı kendinize bir alışkanlık haline getirin. Dolabınızda bu karışımı devamlı bulundurun, 15dk uyguladıktan sonra suratınızı yıkayın ve pamuklu bir bezle nazikçe ovuşturun. Bu vaziyet suratınızı ölü tenlerden temizletecek ve cildinizin natürel beyazlığına kavuşması ismine çok dayanakçı olacaktır. Gece Maskeleri Gece yatağa gitmeden evvel cildinizi ıslatmak için bal ve limon suyu karışımı maske yapıp suratınıza uygulayabilirsiniz. Bir çay kaşığı limon suyu ve balı iyice karıştırıp 15dk suratınıza uygulayın. Akabinde suratınızı ılık su ile durulayıp yeniden pamuklu bir bez ile kurulayın.
Cildinizi Derinden Arının Haftada bir kere cildinizi ölü tenlerden temizletmeniz gerekir. Birer yemek kaşığı zeytin yağı ve beyaz şekerş karıştırın. Suratınıza ellerinizi kullanıp dairesel hareketlerle nazik bir biçimde uygulayın. Haftada bir kere bu karışımı sınamayı unutmayın.
Kozmetik Çözüm Cildinizi natürel beyazlığına kavuşturmak için uygulanabilecek başka bir yöntem Organik Aloe Vera Jel. En iyi neticeyi almak için günde iki kere, sabah ve gece kullanmak gerekir. Aloe vera cilt tonunuzu beyazlatmak için dayanakçı olur ve aynı zamanda cilt üzerinde mucizevi bir soğutma tesiri vardır. Bir ıslatıcı gibi davranır ve pozitif neticeye erişme ismine çok tesirli olacaktır.