Pürüzsüz ve Lekesiz Bir Cilt İçin Cilt Bakım Maskesi
Grip - Soğuk Algınlığı

Pürüzsüz ve Lekesiz Bir Cilt İçin Cilt Bakım Maskesi

Yüzdeki kirler, sivilceler ve renk bozuklukları günümüzde bir hayli kadının fobili düşü haline geldi artık. Bu cins şikayetleriniz var ise, ayva cilt maskesi bütün size göre!
Uzmanlar pürüzsüz ve kirsiz bir cilt için avuç dolusu para tüketilen yarıyılların geride kaldığını tabiattan gelen fantastik nebat ve meyve özleriyle yanılgısız bir cilde sahip olmanızın olası olduğunu belirtiyor. Antioksidan özelliğle öğrenilen ayvanın çekirdekleri cilt için son derece bereketli. Uzmanlara göre sıhhatli bir cilt için balanslı beslenmek, stresten uzak durmak ve natürel cilt bakım mahsullerini kullanmak gerekiyor. Ayvaçekirdeği Kremi

Yarım kilo ayva çekirdeğini 1 kadeh suda hafif haşlayıp kapalı bir şişeye koyun ve 5 gün bekletin.dolaba koymayın.5 günün sonunda karışımın suyunu süzün ve geceleri suratınıza sürüp kuruyana kadar bekletin. Kuruduktan sonra deviremeyin ve üzerine kantaron yağını parmaklarınızla masaj yaparak sürün.
Ayvaçekirdeği kremi buruşukluklara da iyi kazanç ve kırmızı renkteki kantaron yağı cildinizi yeniler. Ciltteki çukurlar için sıkılaştırma kremleri kullanılabilir. Kantaron yağı ve ayvaçekirdeği kremi karıştırılarak suratınıza uygulayın.dikkat faktörüz gereken bir nokta güneşe çıkmayın zira suratınız duyarlılaşacaktır.
Ayva çekirdeği ile yanılgısız bir cilt için 7-8 tane ayva çekirdeğini çıkartıp 1/2 çay kadehi ılık suda, ağzı sarih biçimde 1 gün bekletin. Jölemsi kıvama gelince surat, boyun bölgesine sürün ve 20 dakika cildinizde bekletin. Cildinizdeki kirlerin yok olduğunu ve cildinizin sıkılaştığını göreceksiniz. Ayrıca . Şayet duyarlı bir cilde sahipseniz ve cilt bakım mahsullerine döktüğünüz paralarının cildinize rastgele bir geri dönüşümü olmadıysa, natürellikten yanaysanız bu maskeyi kullanmalısınız. Ayva çekirdeği maskesi ile iltihaplı sivilcelerinizdeki bariz düşüşe tanık olcaksınız.

Yafta Cilt Bakımı Nebatlarla Cilt Bakımı nebatsal cilt bakımı sivilcelerden nasıl kurtulabilirim? yüzdeki izlerden kurtulma yüzdeki renk bozukluklarını giderme yüzdeki izlere rehabilitasyon yüzdeki sivilce rehabilitasyonu yüzdeki sivilcelerden kurtulma pürüzsüz ve kirsiz bir cilt için yapılması gerekenler uzmanlardan cilt bakımı teklifleri meyve özleriyle cilt bakımı meyvelerin cilde yararları meyvelerin cilde bereketleri meyve ile cilt bakımı ayva çekirdeğiyle cilt bakımı