Genel Sağlık

Charlize Theron neden kıskanılır?

.jpg

Öncelikle bunun saçma bir soru olduğunu kabul ediyoruz, çünkü o Charlize Theron! Dün 37 yaşına basan ünlü yıldızı kıskanmak için başka bir sebebe gerek yok. Fakat biz yine de bunları adlandırmaya çalışacağız.

Öncelikle küçükken yüzüne bakılmayan, büyüyünce ‘teknoloji desteğiyle’ güzelleşen o bilindik yıldızlardan olmadığı için… O her zaman çok güzel bir kadın oldu.

31490.jpg

Kahkülü her saç şekliyle muhteşem şekilde taşıdığı için… Onun alnına yapışan tutamlardan ya da çirkin ayrımlardan şikayeti hiç olmadı.

31489.jpg

Her renk saçla muhteşem görünebildiği için… Şeytanın Avukatı filminde esmer haliyle büyülediğinden beri bu imajını unutmuyoruz.

31491.jpg

Koyu renk rujları en güzel taşıyan kadın olduğu için…

31493.jpg

Cildinin kusursuzluğunu sadece kıskanmıyoruz, ilham almaya çalışıyoruz. Doğal bakım ürünlerini kullanan oyuncunun bu ışıltısı hiç bozulmuyor.

31492.jpg

Bu kadar beğendiğimiz saçlarını “Sadece saç işte” diyerek son filmi için cesurca kestirdi. Güzel görünmek için saçlarına tapan bir kadın olmadığı için onu kıskanıyoruz.

31494.jpg

Dumanlı göz makyajının çok yakıştığı muhteşem gözleri olduğu için… Bronz ve füme makyaj ona o kadar çok yakışıyor ki haftanın şıkı seçmelerinde kimse ne giydiğine dikkat bile edemiyor.

31495.jpg

Doğduğu Güney Afrika’yı unutmayıp yakın zamanda oradan bir çocuk evlat edinecek kadar yüce gönüllü olduğu için… Evlenmeyi ve çocuk doğurmayı hiç düşünmemesine rağmen Angelina Jolie gibi muhteşem bir iyilik yaptı.

31496.jpg

Sokakta bile yıldız ışıltısını koruyabildiği için… Onun fotoğrafını hiç rüküş listelerinde gördünüz mü? Habersiz bir şekilde çekildiğinde bile şunu söyleyebiliyorsunuz: Evet, o bir Hollywood yıldızı…

31497.jpg

Her filminde daha iyi olduğu için… Yaşı ilerledikçe nasıl göründüğü hakkında endişelenmeye başlayıp performansını kaybeden bir yıldız olmadı. Son filmi Pamuk Prenses ve Avcı’da inanılmaz bir oyunculuk sergiledi.

Charlize Theron benzersiz bir kadın!

31498.jpg