Genel Sağlık

Bayramda sınamanız için yeni manikür modelleri

.jpg

Bayram için hoşlaşmayı unutmadınız, değil mi? Hazırlıklara tırnaklardan başlayalım istedik. Dünyanın her yerinden çok kabiliyetli moda ve makyaj bloggerlarının tekliflerini size dayanakçı olmak için derledik.

İlk teklif bizim de gözdemiz oldu.

Galaksi modeli! Siyah ya da koyu parliament mavi ojeniz kuruduktan sonra makyaj süngeri alıyoruz. Canlı renklerde birkaç damla ojeyi makyaj süngerinin ucuna aldıktan sonra işinizi basitleştirmek için ojeyi bir tabağa ya da kağıda damlatıp bir palet gibi kullanabilirsiniz yalnızca değip hafifçe bastırarak tırnaklarınıza uygulayın. Kuruduktan sonra transparan oje sürün.

32065.jpg

Kürdan, iğne ucu ve fırçayla fotoğraftaki gibi gül desenleri elde edebilirsiniz.

32066.jpg

Elbette parsı da unutmamak gerek. Özellikle düz renklerde bir giysi giyecekseniz böyle bir manikürü sınayabilirsiniz. Deri rengi ya da beyaz zenin üzerine kürdanla pars kürkü desenleri yapabilirsiniz.

32067.jpg

Sürprizleri beğenenler için bu model muhteşem olacak. Tırnaklarınızı istediğiniz canlı renklerde boyayın. Henüz kurumadan evvel ince şeritler yaratabilecek rafya, ip, bant gibi malzemeleri kullanarak tırnağınıza yapıştırın. Üzerinden siyah ojeyle geçin ve bantları çıkarın. Üzerinden matlık verebilecek bir renkle geçin. Burada sarı kullanılmış.

Her zaman sade ve düz bir manikür yapma hakkınız var, fakat böyle ehemmiyetli günler farklılığı sınamanın bütün zamanı değil midir?

32068.jpg