Bağırsakları arınan natürel ev üretimi meşrubatlar nelerdir bedendeki zehirli maddeler nasıl atılır?
Sağlık Yazıları

Bağırsakları arınan natürel ev üretimi meşrubatlar nelerdir bedendeki zehirli maddeler nasıl atılır?

Bedeninizdeki zehirli maddelerden kurtulmak için her seferinde içerisinde kimyeviler bulunan ilaçlar harcamak yerine natürel usullerle herhangi bir kimyeviye maruz kalmadan üstesinden gelebilirsiniz! Bugün sizler için evde elinizin altındaki malzemelerle yapabileceğiniz bir meşrubat tarifi hazırladık. Bu tarif sayesinde bağırsaklarınızı natürel yollar ile boşaltımına destekçi olacaktır.

Gşöhretlik yaşantınızda iş veya mektep yaşamınızın koşturması sebebi ile sağlık beslenmeler veya fazla harcadığınız yiyeceklerin bedeninizde oluşturduğu zehirli maddelerden sağlıklı ve natürel yollardan kurtulmak, bağırsaklarınızda detoks tesiri yaratmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız natürel karışım sayesinde bedeninizdeki enflamasyonun eksilmesine destekçi olabilir!

MALZEMELER

1 adet portakalın suyu
1/2 greyfurt suyu

2 dilim ananas

3 dal maydanoz

1 yemek kaşığı chia tohumu 10 g

1 yemek kaşığı öğütülmüş keten tohumu

10 g1/2 kadeh su 100 ml

Yapılış safhası; Portakalı ikiye ufalayacak biçimde kesin ve suyunu çıkarın. Yarım greyfurtun da suyunu çıkarın ve blendıra portakal suyuyla birlikte koyun. Hemen sonrasında doğradığınız ananası, maydanozu ve tohumları da ilave edin. Daha kolay karışması için son olarak yarım kadeh suyu da ilave edin. Birkaç dakika süresince, homojen bir meşrubat elde edene kadar iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımı sabahları uyandıktan sonra aç karnını harcayabilirsiniz.