Genel Sağlık

2014 moda haftası’nın en harikulade ve en makûs saç modelleri

2014 senesinin en çok alaka görecek saç modelleri

.jpg

Erkeklerin ‘kes bir saç sakal’ diyerek berber koltuğuna oturduğu günler tarihe karıştı. Artık erkekler de bayanlar gibi saçlarını kestirmeden evvel modeli dikkatle seçiyorlar. Berberler ise daha öncekinden olduğu gibi saçları her yerden denk kısaltmıyor.

Yıllar süresince bayanların rağbet ettikleri kuaför salonlarının kapılarını artık erkekler de en az bayanlar kadar eskitiyor. Saçlarını boyatıyor, bakım yaptırıyor ve modelinden bunalınca değiştiriyorlar. Bu yıl saçlarımızı nasıl kestirmeliyiz ? Yanıtı 2014 ilkbahar-yaz defilelerinde buluyoruz. Bazı teklifler bizi azıcık suskun kalmaya sürüklesede kimileri alakamızı sürüklemeyi muvaffak oluyor. 2014 senesinin trend olacak saç modellerinin iyi ve makûs doğrultularını sizler için inceledik.

42009.jpg

Arkaya taramayı deneyebilirsiniz

Kuaför salonlarında dinç saç modellerine olan alaka gitgide çoğalıyor. Dinç saç modellerinin tesirini harikulade bir biçimde taranmış bu model kanıtlıyor.

42002.jpg

Saç kesimi sempatik gözüküyor. Fakat alın bölgesini kapatan, saç tellerinin yaz aylarında rahatsızlık vermesinden dolayı bu model fazla ilgimize sürüklemiyor.

42003.jpg

Adeta bir peruk

Acaba hangi kuaför, bu modelin peruk taktığını düşünmeyeceğimizi sandı? Sınamaktan hasar gelmez tabirini çürüten bir saç modeli.

42004.jpg

Dalga esintileri

Bukleli saçlara sahip olanlar sınayabilirler, çağdaş bir saç tarzı.

42005.jpg

Hipster saç modelleri yeni bir akım başlattı

Son derece çağdaş gözüken hipster saç modeli bir çok şahıs tarafından seçim ediliyor.

42006.jpg

Deneyebileceğiniz çok hoş bir saç modeli

Aşırıya kaçmayan, hafif retro yeli taşıyan, imali çok güç olmayan bir model.

42007.jpg

Jöle ile saç ayrımı tarihe karışıyor

Jöle kullanımının saçları dökmesi ve popülerliğini değişik saç mahsullerine kaptırmasından dolayı bu model fazla ilgimize sürüklemiyor.

42008.jpg