Genel Sağlık

2013 yaz modasının saklı 7’lisi

Herkesin birbirinden gizlediği ve bildiği trendleri mercek altına alıyoruz.

.jpg

Belki de kâinattaki moda hakkında herşeyi öğrenenler olamayız. Fakat, kullanılan ve herkesi donakaltan trendlerin de farkındayız. Bazı şeyler hiç düşünmediğiniz kadar çağdaş görünebilir, kimi trendler varsayım edilemeyecek kadar natürel durabilir. İlk bakışta tenkit etilse de kullanıldıkça popülerleşen trendlerden bahsediyoruz.

Peki bunlar hangileri? Herkesin maskeler artta birbirinden gizem gibi gizlediği en hoşlanılan 7 trendi mercek altına alıyoruz. Zira herkes bu trendlerin pelinde!

42489.jpg

Evet doğru, tasarımcılar ve modaseverler her yerde bu aksesuarları kullanıyor. Her ne kadar birkaçı ‘cüzdanlar ve çantalar için özel eşyaların saklandığı yerdir’ dese de, kimse cüzdanındakini göstermekten çekinmiyor.

42490.jpg

Deniz mavisi eyelinerların oldukça çekici durduğunu söylemek gerek.

Bizce, yaz makyajınıza azıcık coşku katmak için bu teknik doğru bir farklılık. Günlük makyajda ve plajda güneşin altında sizi daha da parlatacak bir renk.

42491.jpg

3 ebatlı aksesuarlara pek sık rastlamadığınızı öğreniyoruz. Fakat şimdi onlar yüzük, bilezik, bileklik olarak plastik versiyonlarıyla var. Hem de çok renkli! Belki de herkesin kendi aksesuarını planlama müddeti gelmiştir. Ne dersiniz?

42492.jpg

Bu da değişik ve sevimli duran bir öteki trend. Yaz aylarında tırnak modasında enerjisi yüksek renkler seçim ediliyor. Öteki yandan, ‘daha değişik ne yapılabilir?’ inceleniyor. Fazla dikkat çekici ve yoğun tırnaklar için sınamaya değer.

42494.jpg

Evet, kot yelekler geri döndü.

Uzun ve mini giysiler ve oversize bluzlarla güneşli bir günde harika sezmenizi sağlayacak bir parça. Denim şortlarla kombinlememeye özen göstermeniz önerimiz.

42495.jpg

Neon renklerdeki bu omuza asılan mektep çantaları geçtiğimiz sezondan beri peşimizde ve biz bu trende bayılıyoruz.Yazın cadde modası için bu rengarenk görünüm coşku verici bir trend.

42496.jpg

Boyfriend kesimler yine bizimle! Bol kesimler yırtık ayrıntılarıyla buluşuyor. Oversize bluzlarla kombinleyebileceğiniz pantolonlar sizi bohem şıklığa davet ediyor. Maskülen görünmeyi ve rahat sezmeyi seven bayanlar için giymesi sevinçli bir parça.

42497.jpg
.