Genel Sağlık

2013 Saç Dosyası – En iyi saç renkleri

.jpg

2012’nin güz sezonu ve 2013 makyaj ve elbiselerde ne kadar cesur davrandıysa, saç rengi trendlerinde de kendini o kadar yineleme meylinde… Teknikler çok başkalaşım göstermese de özellikle gölge renklerinin çeşitlendiğini de söylemeliyiz. minik bir farklılık arıyosanız bunlardan birini sınayabilirsiniz.

Biz de saç rengi trendleri arasında en sevdiklerimizi seçtik. Fihristimize 2013’ün yıldızı siyahla başlıyoruz. Fakat bahsettiğimiz gotik değil, natürel ve ışıltılı siyahlar… Değişik tonlarda seçim edebilirsiniz.

31945.jpg

Bu yazın başında kendini gösteren şampanya ya da tereyeğı sarısı güze de yakışan bir renk… Daha sarih renkleri seçim etmek isterseniz, netlikle tercihiniz bu güzergahta olmalı. Koyu dip tekniğiyle bu saç renginin neredeyse herkese yakışabileceğini söyleyebiliriz, deriniz çok koyuysa ve kırmızı ara tonları barındırıyorsa sizi bu genellemeden uzak yakalayalım.

31946.jpg

Elbette gölgeler… Artık bir saç banali olduğunu söyleyebiliriz. Gelecek yıl da değişik yoğunluktaki gölgeleri göreceğiz.

31947.jpg

Natürel saç renginiz üzerine renkli gölgeler de sınayabilirsiniz. Canlı renklerde tutamlar yerine azıcık daha cesur, fakat çok daha şık ve sofistike görünüyor. En çok karşımıza çıkan renkler de okyanus tonları ve pembe oldu.

31948.jpg

Saçlarınızı daha iddialı renklere boyatıp gölge de sınayabilirsiniz. Çok koyu kızıldan pembeye, lacivertten maviye, bordodan mora giden renkler göreöğreniriz.

31949.jpg

Kendi saç renginizin üzerine yeniden natürel tonlarda ince aydınlatmalar da sınayabilirsiniz. Emeliniz yalnızca başkalaşım değil, saç ve surat biçimi kombinasyonunu tutmaksa bu trend bütün size göre.

Ayrıca bunun sadece saç olduğunu unutmayın, her zaman sevdiğiniz, fakat sınamaya cesaret edemediğiniz model ve renklere şans tanıyın.

31950.jpg