Genel Sağlık

2013 İlkbahar baskılı giysi modelleri

2013 ilkbahar/yaz sezonu dijital baskılar, çiçekli desenler ve puantiyeler bakalım Hollywood yıldızlarının kombinlerinde nasıl kullanılıyor!

.jpg

Dijital baskılar heryerdeler! Hollywood cadde tarzını çoktan tesiri altına almış bu trend 2013 ilkbaharında baskılı giysi, baskılı pantolon, baskılı etek ve baskılı bluzlar olarak karşımıza çıkıyor. Kourtney Kardashian, Solange Knowles ve daha bir çok star 2013 ilkbahar/yaz modasını floral desenlerle, puantiyeli elbiselerle ve Louis Vuitton’un damalı giysileriyle cadde tarzlarında yer veriyor. Peki 2013 desenli elbiseler hanfi formlarda kullanılıyor? Sizce en zarifi hangisi ve desenli giysi modellerini nereden alabiliriz? Tüm suallerinizin yanıtı haberimizde!

38278.jpg

Kimi kadın tek bir parçayla değişik desenleri bir arada kullanmayı beğenir. Kourtney Kardashian gibi düşünenlerse bluz ve etek olarak puantiye ve grafik desenleri birleştirip kullanmayı seçer. İki parça kullanım daha rahat ve değişik kombinlere de uyarlama ihtimali sunuyor.

Kardashian tek bir baskıya ağırlık vermeden minik ve büyük puantiyelerin miks edildiği aynı zamanda değişik formlardaki çizgilerin kullanıldığı bluzu ve eteğiyle her iki trendi bir arada yakalıyor.

Bu kombini hoşlananlar Asos’dan bulabilir.

39667.jpg

İlkbahar sezonuna çağdaş kesim ceket ve pantolon ekibiyle hoşgeldin diyen Solange Knowles 2013 desen modasını en iyi kullanan şöhretlilerden.

Su yeşili trendinin başladığı yarıyılda sarihli koyulu yeşil rengi desenlerinde barındıran bir tasarım seçmesi harika. Siyah ve beyaz ipek bluzlarla kombinlenebilir.

39668.jpg

Floral baskı trendini siz nasıl kullanıyorsunuz? Floral başka bir deyişle çiçek baskıları, giysileri sarmış dururmda. Straplez giysiler, uzun giysi modelleri ve öteki tüm yeni sezon giysi modellerinin bir köşesinde kesinlikle çiçek deseni var.

Thorne, straplez mini kıyafetini pembenin dominant olduğu floral baskılı bir parçadan yana kullanmış. Enerjisi yüksek bu kıyafeti hoşlananlar Topshop’un yolunu yakalasın!

39669.jpg

Büyük renk geçişlerinin peter pan yakalı mini giysinin serpme efektiyle kullanılan parça; 2013 desen trendinin öne çıkanlarından.

Kıyafetlerde ve tişörtlerde kullanılan bu yöntem giyimde efektlerin sevilmesini ve seçim edilmesini sağlıyor.

39670.jpg

Hayır, dürbünle bakmıyorsunuz! Bu bir yanılsama da değil. Evet, Prabal Gurung tasarımı bu kombin sizi hipnotize edebilir.

Girls dizisi yıldızı Williams’ın, bluzu ve kalem eteğinin desenleri çok zarif duruyor. Hipnotize eden hatta başka diyarlara götüren zambak deseni büyülüyor diyebiliriz.

39671.jpg