Genel Sağlık

2012 Yaz – Yeni saç basmakalıpları

.jpg

2012 yaz podyumları atkuyruğu ve topuz gibi saç olağanlarının yanına yeni modeller de getirdi. Hem çok pratik, hem de çok kullanışlı olmaları nedeniyle şimdiden gelecek sezonlarda da karşımızı çıkacaklarını öğreniyoruz. Bu modelleri kesinlikle öğrenin.

Podyum: Louis Vuitton

İnce ve ışıltılı bir taç, topuz ve atkuyruğuna muhteşem biçimde eşlik eder. Özellikle yuvarlak suratınızı daha oval göstermek isterseniz Kate Moss’unki gibi minik bir bombeyle beraber kullanın.

30040.jpg

Podyum: Carolina Herrera

Çok kolay değil mi? Saçlarınızı atkuyruğu yapar gibi toplamaya başlayın ve son saldırıda kıvırın.

30041.jpg

Podyum: Missoni

Bir öndeki modeli yaparken saçlarınızın bir kısmını hür vazgeçersiniz böyle görünecek. Bu model çok azametli saç aksesuarları için hazırlandı. Öndeki ayrıma dikkat!

30042.jpg

Podyum: Valentino

Bu sezon her yerde örgüler var, fakat aralarındaki en şık model Tanrıça örgüsü oldu. Nasıl yapılacağını görmek için tıklayın.

30043.jpg

Podyum: Christian Dior

Bu saç modelini muhteşem kılan şey yanaklarınıza verdiği gölge… Bir tarafı salaş, değişik tarafı sleek biçimde alıyoruz. Evvel atkuyruğu yapıyoruz, sonra da yukarıya doğru kıvırıyoruz. Bu modeli düğününüzde dahi seçim edebilirsiniz.

30045.jpg

Podyum: Chanel

Dağınık ense topuzu artık daha maskülen ve cesur… Sleek dediğimiz, gergin ve geriye doğru taranmış saç modeli topuzlara çok yakışıyor.

Bu saç modellerini en kısa zamanda deneyin ve size yakışan modeli seçin.

30044.jpg