Genel Sağlık

Meleklerden fitness tüyoları

….

.jpg

Victoria’s Secret’ın melekleri Adriana Lima, Lily Aldridge, Candice Swanepoel ve Chanel Iman, bu olağanüstü bedenlere nasıl ve hangi egzersizlerle sahip olduklarını anlattılar.

29923.jpg

Boks

Adriana Lima’nın müthiş bedeninin sırrı boks ringlerinde susu… Hatta Lima, haftada üç kere ringe çıkarak temel boks hareketleriyle gebelikte aldığı kiloları da basitçe üzerinden attığını söylüyor.

29924.jpg

Ağırlık

Chanel Iman bedenini sıkılaştırmakta zorlanıyor. Bu sebeple kumpaslı olarak proteinli meşrubatlar içiyor ve haftada üç kere ağırlık çalışıyor. Ağırlık kaldırmak sandığınız gibi sizi şişirmez, hakimiyet altında yapılan ağırlık çalışmaları kaslarınızı şekillendirerek bedeninizin sıkılaşmasını sağlar.

29925.jpg

Pilates

Lily Aldridge, bedenini baştan ayağa şekillendirmek için kumpaslı olarak pilates yapıyor. Pilatesin gerçekten de bedeniniz istediği şekle ulaşmasını sağladığını ve bununla kalmayıp her egzersizden sonra masaj yaptırmışçasına gevşettiğini söylüyor.

29926.jpg

Yürüyüş bandı

Melekler o kadar yoğun ki bazen spor salonuna gitmeye müddet bulamıyorlar. Candice Swanepoel bu problemi evine yürüyüş bandı alarak çözmüş. Her akşam bantta yürüyerek bedeninin fit kalmasını sağlıyor. Siz de yoğun çalışıyor ve spor yapmaya müddet bulamadığınızı düşünüyorsanız hemen bir yürüyüş bandı edinebilirsiniz.

29912.jpg