Genel Sağlık

Yılbaşı gecesi için kolay ve şık saç modelleri

.jpg

Yoğun geçen yılbaşı telaşından saçınızı düşünecek zamanınız kalmamış olabilir. Öyleyse şimdi ELMAELMA’nın size önereceği saçlar arasından surat biçiminize ve elbisenize gidebilecek en hoş, şık ve kolay olanını seçin. Bu saçlarla dans pistinin ve yeni senenin favorisi siz olacaksınız efendim.

33100.jpg

Saçlarınızda kıvrımlardan bırakamıyorsanız yılbaşı gecesi için size önereceğimiz parıldayan bir model var. Uzun saçlara sahip olanlar için bu modeli öneri ediyoruz. Göz hizanızdan başlayan özel kıvrımları saç uçlarına kadar uygulayın.
Bu saçlar tüm özel gecelerinizde sizi kurtaracak, bizden söylemesi.

35858.jpg

Saçı saçlar her zaman dikkat çekici. Gözleri örten kaküllerse sürükleyiciliği bitiren nokta. Kaküllü sarı saçlara sahip olanlar için önereceğimiz bu modelse oldukça kolay. Saç uçlarını fırça desteğiyle içe doğru fön sürükleyerek dolgun ve havalı bu modele kavuşmak olası.

35859.jpg

Rapunzel gibi uzun saçlarınız yoksa aykırılığınızı konuşturma zamanı! Asimetrik saç kesimleri surat hatlarına güvenenlerin bırakamadığı kesimler. Art kısa, önleri çene hizasından azıcık uzun ve öne doğru sivri yakalanan bu model sizi daha devingen ve genç gösterir.

35861.jpg

Kısa saçlara retro hava katmak da olası ve göz akdikeni bir tercih. Dümdüz yapıştırdığınız saçlarınızı yandan ayırıp kıvrımlı efekler vererek daha önceki filmlerdeki o özendiğiniz saçları elde edebilirsiniz.

Püsküllü bir elbiseydiyseniz de gecenin ve yeni senenin retro bayanı siz olacaksınız.

35862.jpg

Sıra uzun saçların. Şüphesiz ki uzun saçlar her zaman daha etkileyici olur. Daha da azametli bir görünüm elde etmek yapacağınız topuzla olası. Siz de şık ve kolay bu parti modelini seçin deriz. Uzun saçlıların yapabileceği pek çok alternatif var fakat şenlik ve partilerde sizi en rahat hissetirebilecek saç modeli topuzlarla sağlanır.

35863.jpg

Uzun saçlara tekliflerimiz bitmiyor! Şişkin ve karmaşık saçları hoşlanıyorsanız ya da saçlarınız kalın telli ve istediğiniz biçimi almıyorsa üzülmeyin. Yılbaşı gecesi sizin topuzunuz çok konuşulacak!

Karmaşık topuzların ve bohem havanın kolay efeklerle sağlanabildiği bir model var sırada. Kalın ve kısa kaküllerinizin uçlarına hafif kıvrımlı bir hava vererek ön kısımlara doğru vazgeçin. Kalan tüm saçlarınızıysa kabartarak arkada toplayın.

35864.jpg