Ulusal yüzücünün eşinden sansasyonel açıklamalar!
Genel Sağlık

Ulusal yüzücünün eşinden sansasyonel açıklamalar!

Survivor’da yarışan ulusal yüzücü Derya Büyükuncu’nun eşi sansasyonel açıklamalarda bulundu

Dominik Cumhuriyeti’nde ıssız bir adada çekilen Survivor’da yarışan ulusal yüzücü Derya Büyükuncu’nun eşi Zehra Büyükuncu sansasyonel açıklamalar yaptı.

Bugün’ün haberine göre, müsabakaya gitmeden evvel haklarında yanlış haber yapıldığını söyleyen Zehra Büyükuncu, “Eşime, Ebru Destan, Asena ve Özge Ulusoy ile sakın yakınlık kurma gibi bir söz etmedim” dedi. Büyükuncu şöyle konuştu: “Ben Derya’yı çekememiyorum. Kıskanç bir kadın değilim. Hem oradaki kadın müsabakacıları neden kıskanayım ki? Kendime ve eşime çok güveniyorum. Biz birbirimizi çok hoşlanıyoruz.”

Zehra Büyükuncu kocasını ekranda izlerken ağladığını itiraf etti. Eşinin çok iştahlı bir insan olduğunu ancak adada aç kaldığını belirten Zehra Büyükuncu laflarına şöyle devam etti:

“DERYA ÇOK DÜRÜST BİR İNSANDIR”

“Derya’nın bir oturuşta 16 porsiyon kebabı silip süpürdüğünü öğreniyorum. Konutta yemekleri çoğunlukla o yapar. Çok hoş yemek yapar. Gaziantepli’dir, baba tarafının kebap dükkanları dahi var. Yemeyi çok beğenir; yeme içme mevzusunda kocam bütün bir gurmedir. Ama bakıyorum orada coconut’tan başka bir şey yemiyor. Balık da yakalayamıyor. Çok kilo verdi. O hiçbir şey yemiyor diye ben de burada yemek yemiyorum. Onunla beraber bende açlık sürüklüyorum. Müsabakanın başladığı günden beri 4 kilo verdim. Onsuz tek bir lokma dahi boğazımdan geçmez.”

Eşinin müsabakada reel şahsiyetini ortaya koyduğunu anlatan Büyükuncu laflarını şöyle bitirdi:

“Derya izlediğiniz gibi çok dürüst ve efendi biri. En başta sporcu ve sporcu disipliniyle hareket ediyor, kimseyle münazara etmiyor, herkesle çok iyi uyuşuyor. Kimseyle bir tasayı yok. Emeli, fanlarına adam gibi adam nasıl olunur, onu göstermek. Kocamla iftihar dinliyorum.”