Genel Sağlık

Ufak hediyeler, büyük mutluluklar

.

.jpg

Sevgiliniz veya eşiniz zamanla yaşamınızın merkezi olur. Onunla gittiğiniz ilk sinema, birlikte yediğiniz ilk yemek, beraber dinlediğiniz ilk müzik başka bir deyişle size ait olan her şey özeldir.

Kadınlar, erkeklere göre daha romantiktir. Sinema biletlerini, sakız kaplarını ve onlara ait bir hayli şeyi biriktirebilirler. İlk aylarda değil ama uzun seneler geçtikten sonra o birikimler çöp parçası değil, bir hazine bedeli taşır.

Yıl dönümleri, doğum günleri, sevgililer günü ve özel günlerde ona alacağınız parasal bir hediyedense, kendi ellerinizle hazırlayacağınız manevi hediyenin bedeli hiçbir şeyle ölçülemez.

Bizden size birkaç teklif…

20139.jpg

Romantik bir yemek masası

Eşiniz veya sevgiliniz için hoşlandığı yemekleri yaptığınız, romantik bir sofra hazırlayın.

İnsanlar kendileri için emek verilmesine bayılırlar.

9794.jpg

Video ya da resim

İlişkiye başladığınız ilk andan itibaren resim çekin. Özel günlerde fotoğrafları birleştirip resim albümü yapabilirsiniz.

Doğum gününde sevgilinizin tüm ailesini ve dostlarını videoya sürükleyip, birkaç dakikalık video oluşturabilirsiniz. En son sizin yeriniz, her şeyi söylemekte özgürsünüz.

9795.jpg

Pano

İkinizin fotoğrafını poster yaptırıp, çarçevelete bilirsiniz.

Ufak bir mantar panoya fotoğraflarınızı, ufak dip anekdotları Burada seninle İzmir’deydik gibi asın ve devamını onun getirmesini isteyin. İlişkiniz için dinç bir hediye olacak.

9796.jpg

Kadınlar mektup yazmayı, hislerini yazıya dökmeyi hatta günlük yazmayı da severler.

Onu gerçekten beğeniyorsanız, kelimeler kendiliğinden dökülecektir.

Kağıdı kalemi alın ve onu ilk gördüğünüz andan itibaren sezdiklerinizi yazın. Aynı zamanda sizin için de geçmişe neşeli bir yolculuk olacak.

9797.jpg

Albüm yapın

Aşk yazılarıyla, tüylerle, kuru güllerle kaplanmış albümler satılıyor. Hatta dümdüz bir albüm alıp, dışını kendi hayal eforunuza göre kendiniz dahi hazırlayabilirsiniz.

Albümün içine onun dahi öğrenmediği resimleri koyun. Bu mevzuda ailesinden ve dostlarından destek alabilirisiniz.Çocukluk fotoğraflarınızı, onu donakaltacak fotoğrafları koyun.

İşte çok ufak paralara, çok büyük hediyeler hazırlanabiliyor, hem de daha kıymetli oluyor

9798.jpg
.