Genel Sağlık

Tüm saç kaidelerini yerle bir ediyoruz!

….

.jpg

Kim demiş uzun saçlar yaşlı göstermiyor diye? Sevdiğiniz kahkülleriniz de her zaman düz olmak zorunda değil. Topuz yapmayı seviyorsanzı yapın, özel bir gece olması gerekmiyor!

Saçlar hakkında söylenen anlamsız tam tabuları deviriyoruz!

18747.jpg

Yaşlı bayanların uzun saçı olmaz

40 yaşından sonra uzun saç bayanları olduklarından daha yaşlı gösterir derler fakat katlı saç kesimleri ve saça verilen hacimle artık bu olası değil. Suratınızın altından itibaren başlayan katlarla pak ve ferah bir görünüm kazanabilirsiniz.

18426.jpg

Kızıl saçlılar kırmızı dudak boyası süremez

Saçlarınızın tonundan daha koyu bir dudak boyası tonu kullanarak ve hafif makyaj ile natürel ve çekici bir hava yaratabilirsiniz.

Doğallığın tekerrür ön tasarıya çıkması ile bu renk yine bayanların hoşluğunu simgelemeye devam ediyor. Gri saçlarınıza seksi bir hava katmak için grilerinizin arasında parlak beyaz renk attırın.

22461.jpg

Kahküller kıvırcık olmamalı

Artık kahküller alnınıza yapışmak zorunda değil. Onları düzleştirmek için uğraşmayın. Dalgalı kahküllerinizi ıslatıcı losyon sürdükten sonra bir tarafa atarak daha stil bir görünüme sahip olabilirsiniz.

17455.jpg

Çok şampuanlamak saçınızı daha çok temizler

Saçlarınızı daha fazla şampuanlayarak, kimyeviler ile saçlarınızın balansını bozmuş oluyorsunuz. Basmakalıp şampuanlar yerine yağ bazlı şampuanlardan kullanın.

11488.jpg

Islak saç kullanmayın

Islak saçla daha çok hakimiyete ve parlaklığa sahip olursunuz.

Özellikle ıslak saçınızla yapacağınız at kuyruğu ile çağdaş ve natürel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

22462.jpg

Özel gecerlerde topuz yapılmalı

Bu tabu devrileli çok oldu. Özel bir davete katılırken illa ki topuz ya da at kuyruğu yapmak zorundasınız diye Bir şey yok. Gecelerde giydiğiniz kıyafete göre dalgalı ya da kıvırcık saçlar kullanmakta artık çok moda. Günlük kullandığınız saçınızı şık bir kıyafet ve özenli bir makyajla bitirerek davetlerde şıklık yarışına katılabilirsiniz.

22077.jpg
.