Genel Sağlık

Tişörtler sandığınız kadar sıkıcı değil!

..

.jpg

‘Yalnızca bir tişört’ deyip geçmeyin. Doğru parçaları seçerseniz şık olmak bu kadar basittir, üstelik zevkinizden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Size sıkıcı bir tişörtle müthiş kombinasyonlar yaratabilmenin gizemlerini verelim.

25507.jpg

Düz renkli bir tişörtü floral desenli bir pantolonla kombinleyin. Tişörtünüz salaşsa, pantolonunuz dar olmalı, Bu sezonun gözdesi değişik desenleri de sınayabilirsiniz: Misalin şal deseni!

25508.jpg

Topuklu pabuçlar üzerinize ne giyerseniz giyin zarafet katacaktır. Sanki üzerinizde bir tuvalet varmış gibi aksesuarlar seçin.

25509.jpg

Baskılı tişörtleri bütün tersi alt parçalarla birleştirebilirsiniz. Burada renk ve doku geçimine dikkat etkeniz yeterli. Bayansı bir eteği, erkeksi bir tişörtle dahi giyebilirsiniz. Tişört çok büyüksü arkadan bir düğüm atarak belinde görünmez bir kemer yaratın.

25510.jpg

Çapkın fiyonklar her tişörte çok yakışıyor. Üstelik kum saati görünüme de kavuşmanıza dayanak eder. Kumaşını beğendiğiniz, fakat artık sevmediğinizi düşündüğünüz tişörtleri önden keserek yanlardan, önden ya da arkadan bağcıklar yaratabilirsiniz.

İnce kesiklerle düz bir tişörte seksi bir sırt dekoltesi de verebilirsiniz.

25511.jpg

Bir tema tanımlayın ve tişörtünüzü alakalı parçalarla bitirin. Misalin bugün Michael Jackson, yarın Pamuk Prenses olabilirsiniz. Temalı giyinmek cadde modası şıklığının değişmez kuralıdır.

25512.jpg

Jean parçaların ve aksesuarın eforunu netlikle küçümsemeyin. Basic renklerde bir tişörtü jean şort, etek, bolero ya da eteklerle hareketlendirebilirsiniz. Hatta yüksek bel alt parçalar için göbeği sarih elbiseler deneyin.

28079.jpg

Daha Önceki tişörtlerinizi keserek yine şekillendirebilirsiniz. Boylarını kısaltarak yüksek bel alt parçalarla kullanabilirsiniz. Seksi sırt dekolteleriyle yaz partilerinin en çekici bayanı olabilirsiniz. İsterseniz yalnızca yakasını genişleterek tişörtünüze apayrı bir hava verebilirsiniz.

28082.jpg