Tatlıses hayranları bu habere coşacak
Genel Sağlık

Tatlıses hayranları bu habere coşacak

Almanya’da rehabilitasyonu devam eden İbrahim Tatlıses ile telefonda konuşan Sibel Can, ünlü sanatçının gidişatının iyi olduğunu söyledi

Sibel Can, silahlı hücum neticeyi başından yaralanan ve rehabilitasyonuna Almanya’da devam edilen İbrahim Tatlıses’le telefonda konuştu. Hamleye uğramasından sonra ilk kere telefonla görüştüklerini belirten Can, çok mutlu olduğunu söyledi.

İbrahim Tatlıses’in sağlık gidişatının çok iyi olduğunu belirten Can, müjdeli bir haber de verdi: “İbrahim Tatlıses rehabilitasyonunu tamamlayıp bir ay sonra Türkiye’ye dönecek.” Tatlıses’in konuşmasının ve sesinin gayet iyi olduğunu belirten Sibel Can, “Tatlıses’in sesini tekerrür dinlemek çok güzeldi.

Hayatımın en mutlu anlarından biriydi. İbrahim Bey’in sesi bomba gibi geliyordu. Bir ay sonra Türkiye’ye dönüyor. O sahnelere dönene kadar her konserimde Tatlıses şarkıları okuyacağım” dedi. Tatlıses’le uzun seneler aynı sahneyi paylaştığını söyleyen Sibel Can, “İbrahim Bey sahnelere dönsün yeniden beraber şarkılar söyleyeceğiz. Allahın İzniyle beraber de konser vereceğiz. Onun daha önceki İbo’dan farksız sahnelere döneceğine bellim” diye konuştu.

İDO’SUNA KAVUŞAN İBO ÇOK MUTLU

Münih kenti yakınlarındaki Marnau kasabasında rehabilitasyonu süren İbrahim Tatlıses İdo’suna kavuşmanın keyfini yaşıyor. Takribî bir aydır Almanya’da rehabilitasyonu süren Tatlıses, daha önceki eşi Derya Tuna’dan olma oğlu İdo ile hasret giderdi. Türk Hava Yollarının sabah uçağı ile Münih’e inen Derya Tuna ve oğlu İdo Öğle saatlerinde Tatlısesin rehabilitasyon gördüğü Marnua’ya erişti. İbrahim Tatlısesin büyük oğlu Ahmet Tatlı, değişik aile efradının da sırayla ziyarete gideceklerini belirterek, “Sırayla hepsi gelecek, hepsi babalarıyla hasret giderecek. Bu herkese moral veriyor. Çok keyifliyiz” diye konuştu. Derya Tuna ve oğlu İdo’nun sağlık kurumunda bir kaç gün kalmaları bekleniyor. Ziyaretin dinlenmesinin ardından sağlık kurumundaki güvenlik tedbirleri artırıldı.