Genel Sağlık

Siz susun, tırnaklarınız konuşsun!

….

.jpg

Sıradışı ve değişik olmayı seven bayanlar için cümbüşlü ve deli manikür modellerimiz var! Bu yaz siz değil rengarenk ve coşku verici tırnaklarınız konuşacak!

8875.jpg

İsyankar ve asi!

Asi, sıradışı ve isyankar bir kişilğe sahipseniz metal renklerin ve aksesuarların kullanıldığı bu manikür bütün sizin ruh halinize göre. Giysinizle bütünleştirebileceğiniz bu modeli hemen sınamalısınız!

21280.jpg

Sakin ve kırıldan!

Şayet siz de kırılgan ve narin bir ruh haline sahipseniz bunu tırnaklarınıza yansıtın! Pembe ve tonlarının yoğun kullanıldığı bu manikür sizin gibi zarif ve kibar.

21281.jpg

Dikkat toplamayı mı hoşlanıyorsunuz?

Tüm gözler üzerinizde olacak! Sizin de istediğiniz bu değil mi? Kahverenginin sihirli tonlarının göze çarptığı bu modeli taşlarla süsleyebilir, giysinizle kombine edebilirsiniz.

21282.jpg

Renkli ve coşkulu!

Ele avuca sığmaz, coşkulu ruh halinizi tırnaklara yansıtma zamanı! İstediğiniz renklerle oluşturabileceğiniz bu modelle ruh halinizi herkes görsün.

21283.jpg

Seksi ve alımlı!

Seksiliğinizi ve dişiliğinizi ön tasarıda yakalamayı beğeniyorsanız sizin için en iyi tercih! Seksiliğin rengi kırmızının bolca kullanıldığı bu tırnaklardan sizin de olabilir!

21284.jpg

Suskun ve içine kapanık

Çok konuşmayı ve göz önünde olmayı pek seçim etmeyen bir şahsiyetiniz varsa bu manikür modeli bütün size göre. Kapılarını sıkıca kapattığınız iç dünyanızın anahtarını tırnaklarınıza taşıyın!

21285.jpg